ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 463388 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 15244 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 15099 разів

Освіта

Переглядів: 12875 разів

На ремонт насосної станції у смт Степногірськ збільшено фінансування, щоб не допустити надзвичайної ситуації

У зв’язку з необхідністю вирішення питання щодо недопущення виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру на головній каналізаційній насосній станції у смт Степногірськ відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков.

Нагадаємо, вірогідність пориву, руйнації розподільчих сталевих трубопроводів з подальшим затопленням стоками машинного залу дуже велика, крім цього, насосне обладнання неодноразово виходило з ладу з об’єктивних причин фізичного та довготривалого експлуатаційного зносу. Насосне обладнання підлягає заміні. Але  у зв’язку з тим, що питання заміни насосного обладнання напряму пов’язане із заміною напірного колектора, сьогодні розглядати його недоцільно.

Генеральний директор КП «Облводоканал» Сергій Басанський повідомив, що згідно з попередніми розрахунками на виконання робіт з відновлення внутрішніх напірних трубопроводів із заміною запірної арматури у приміщенні Степногірської головної каналізаційної насосної станції  потрібно орієнтовно 330 тисяч гривень. У свою чергу, під час розгляду кошторису Департаментом капітального будівництва облдержадміністрації ця орієнтовна сума була скоригована та збільшена на 19,146 тис. грн. У зв’язку з цим КП «Облводоканал» звернувся до членів регіональної комісії ТЕБ НС з проханням розглянути можливість збільшення коштів на запобігання виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру на ГКНС смт Степногірська  з урахуванням скоригованої суми.

Комісія ухвалила рішення з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації на території смт Степногірськ  виділити кошти з резервного фонду обласного бюджету у розмірі 349,146 тис. грн. з урахуванням  коригування.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Середа, 14 Листопада 2018 16:27

Переглядів: 268


Поділитися:

ОБ’ЯВИ РДА З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області