ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Липень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 423181 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14052 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13420 разів

Освіта

Переглядів: 12140 разів

Валерій Кошеленко: «Кваліфіковані кадри – запорука ефективної роботи медичної галузі»

Підвищення рівня здоров’я мешканців в межах Василівського госпітального округу та Запорізької області в цілому – найперша задача як лікарів, так і представників влади. Адже лише завдяки спільним зусиллям можливо забезпечити якісну реалізацію медичної реформи на території.

Сьогодні на базі Василівської районної державної адміністрації відбулась спільна конференція Асоціації лікарів-організаторів охорони здоров’я Запорізької області, Запорізької облдержадміністрації та Василівського госпітального округу.

У заході взяли участь керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Вікторія Клименко, президент Асоціації лікарів-організаторів охорони здоров’я, Заслужений лікар України, доктор наук, професор, депутат Запорізької обласної ради Наталія Авраменко, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, голова районної ради Денис Калінін,  керівники органів районної виконавчої влади та місцевого самоврядування, медичних закладів та установ, що входять до складу Василівського госпітального округу та інші почесні гості.

Під час конференції присутні обговорили головні напрямки діяльності закладів охорони здоров’я в умовах створення госпітальних округів, ефективне використання бюджетних коштів в рамках фінансування первинної та вторинної ланки галузі охорони здоров’я, можливість імунопрофілактики, реабілітації та санаторного лікування дітей в Запорізькій області.

Детально проаналізовано механізм взаємодії закладів охорони здоров’я первинного та вторинного рівнів госпітального округу та роль об’єднаних територіальних громад у створенні дієвої моделі якісного медичного обслуговування місцевих мешканців.

Як зауважила керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, впровадження реформи децентралізації влади на території України та області безпосередньо впливає на якість проведення багатьох важливих реформ, у тому числі, медичної.

Окремо обговорено захист та реалізацію прав лікарів. Зокрема, питання щодо співпраці з представниками правоохоронних органів, роботи з пацієнтами та кооперації між медперсоналом всіх рівнів.

Голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко наголосив, що на сьогодні, вкрай важливим залишається забезпечення плідної взаємодії та обміну досвідомміж медичними працівниками. Адже саме кваліфіковані кадри – запорука ефективної роботи медичної галузі.

Захід пройшов жваво, у формі активної комунікації. За результатами конференції прийнято відповідні рішення.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Вівторок, 13 Листопада 2018 16:06

Переглядів: 412


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області