ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 385359 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13373 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12658 разів

Освіта

Переглядів: 11600 разів

ДІТ святкує ювілей!

Днями голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко взяв участь у святкуванні 55-річного ювілею від дня заснування Дніпрорудненського індустріального технікуму.

За пів-століття навчальним закладом пройдено нелегкий та насичений шлях, та попереду – не менше нових навчальних звершень і перемог.

Піч час урочистостей директор технікуму Наталія Новік розповіла присутнім про історію створення закладу:

- Постановою від 25 червня 1963 року за №758 «Про заходи по наданню невідкладної допомоги у будівництві Запорізького залізорудного комбінату придніпровського Раднаркому» було дозволено створити в селищі Дніпрорудне вечірній гірничий технікум. Минуло 55 років. За цей час змінився і заклад, і комбінат, і місто взагалі. З технікуму вийшли понад 76 тисяч молодших спеціалістів, багато з них своє життя присвятили рідному підприємству. Вони справжня гордість технікуму – стали професіоналами своєї справи.

  Сьогодні, як і раніше, заклад залишається джерелом спогадів про студентське життя, символом юності та гідної освіти для гірників.

З нагоди свята, кращі педагоги закладу отримали Почесні грамоти та Подяки від голови райдержадміністрації, районної ради, Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Також, керівники районної влади вручили директору технікуму грошовий Сертифікат на 40 тис. грн. для поліпшення матеріально-технічної бази закладу.

Окрім того, від Запорізького обкому профспілок працівників металургійної та гірничодобувної промисловості, окремих студентів було нагороджено іменними стипендіями за високі успіхи у навчанні та активну участь у профспілковій роботі.

Також, присутні згадали колишніх очільників технікуму, хвилиною мовчання вшанували пам'ять викладачів та працівників закладу, випускників та студентів – усіх, хто пішов у вічність.

Добрі слова на свою адресу почули ветерани педагогічної праці, які багато років віддали навчанню і вихованню молоді, серед них: О.П.Луценко, який у 1968 році прийшов працювати в технікум і ось уже півстоліття є викладачем машинобудівних спецдисциплін; В.В.Петров працює викладачем електромеханічних спецдисциплін; колишні викладачі технікуму О.О.Тарасюк (будівельні спецдисципліни), І.І.Нікітіна (суспільні дисципліни), М.В.Ревуцька (Іноземна мова), О.В.Філіп’єв (фізичне виховання), Н.А.Сінченко (українська мова та література), В.С. Логвінов (електромеханічні спецдисципліни) та багато інших.

За словами працівників педагогічного колективу, усі досягнення й успіхи закладу – результат плідної й творчої співпраці викладачів та студентського колективу.

Пишаймося такою співпрацею та бажаємо мудрості, натхнення, професіоналізму, витримки та здоров’я на довгі роки!

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Четвер, 01 Листопада 2018 16:40

Переглядів: 223


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області