ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Квітень 2019 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 319319 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 11926 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 10773 разів

Освіта

Переглядів: 10494 разів

Проведено засідання постійної комісії по систематизації та впорядкуванню нормативно-правових актів при РДА

25 жовтня проведено засідання постійної комісії по систематизації та впорядкуванню нормативно-правових актів райдержадміністрації, яке провела   голова комісії-керівник апарату райдержадміністрації Юлія Таран.

Розглянуто питання про стан систематизації та впорядкування нормативно-правових актів райдержадміністрації за ІІІ квартал 2018 року.

З даного питання поінформував заступник голови комісії-начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації  Наталія Пархоменко:

- Василівською районною державною адміністрацією Запорізької області за ІІІ квартал 2018 року по систематизації та впорядкуванню нормативно-правових актів виконана  робота, спрямована на досягнення внутрішньої єдності юридичних норм та впорядкування правового матеріалу, розміщення його за певними розділами.

Так, протягом звітного періоду прийнято 97 розпоряджень голови райдержадміністрації.

Частину прийнятих розпоряджень, спрямованих на вирішення питань по виділенню земельних ділянок, надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, було підготовлено управлінням Держгеокадастру у Василівському районі Запорізької області, частину – спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації. Останні забезпечують захист прав та інтересів неповнолітніх, які проживають на території Василівського району.

У ІІІ кварталі 2018 року внесено зміни до 10 розпоряджень та прийнято 13 розпоряджень голови райдержадміністрації, на підставі яких втратили чинність попередньо прийняті розпорядження.

Зміни до розпорядження голови райдержадміністрації внесено на підставі формувань нових складів  районних рад, робочих груп та комісій.

Також, у ІІІ кварталі 2018 року юридичним відділом апарату районної державної адміністрації було підготовлено 6 розпоряджень:

- «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 13.02.2016 №17 «Про організацію правової освіти населення Василівського району(зі змінами)» від 25.07.2018 № 271;

- «Про затвердження Плану заходів із протидії злочинності та профілактики правопорушень, забезпечення публічної безпеки та порядку на території Василівського району на 2018-2021 роки» від 03.08.2018 № 280;

- «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Сальник Ю.І.» від 07.08.2018 № 284;

- «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) фермерському господарству «Леоноль»» від 07.08.2018 № 285;

- «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) селянському (фермерському) господарству «Нива»» від 12.09.2018 № 319;

- «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) селянському (фермерському) господарству «Нива»» від 12.09.2018 № 320.

На виконання листа від 05.05.2016 року  № 12/2 – 20/4856  про порядок проведення безвиїзної перевірки суб’єкта нормотворення, вимог наказу Міністерства юстиції України від 27.04.2016 року №3515/10/32-16 «Про заходи, пов’язані з реформуванням  територіальних органів Міністерства юстиції, щодо державної реєстрації нормативно-правових актів» до Головного територіального управління юстиції Запорізької області щомісячно направляється перелік актів, прийнятих районною державною адміністрацією.

Робота, яка проводиться по систематизації та впорядкуванню нормативно-правових актів має на меті: встановлення і усунення дефектів прийнятих нормативно-правових актів; підвищення ефективності законодавства та поліпшення інформаційного впливу права на правосвідомість громадян; забезпечення зручності користування законодавчим масивом, полегшення відшукування юридичної норми, яка підлягає застосуванню чи реалізації.

 

 

Юридичний відділ апарату РДА

 

Понеділок, 29 Жовтня 2018 17:24

Переглядів: 75


Поділитися:

ПРО ГОЛОВНЕ

Звіт начальника поліції Василівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області.rar

Схема формування екологічної мережі Василівського району.doc

ЗаяваПро_стратегічну_екологічну_оцінку.doc

полігон ТПВ ZAP-DP 1.pdf

3 Детальний план полігону Model (1).pdf

До уваги зміни в земельному законодавстві.doc

До уваги педагогічних працівників спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.docx

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 24.05.2018№178.doc

Про новий механізм отримання технічних засобів реабілітації.doc

План графік ПТЛ на І півріччя 2018.doc

Вшанування Героїв України

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

Про професійну реабілітацію інвалідів (Інвалідів АТО)

Інформація для мешканців району про оповіщення НС

Процес відведення державних сільгоспземель має стати комфортним і зрозумілим для кожного громадянина

Інформація для громадян України, які приїздять до Василівського району з АР Крим, м_Севастополь, Луганської та Донецької обл

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

Декларація нова

ЗРАЗОК заповнення заяви та декларації на субсидію

Путівки в санаторій для учасників АТО

Про роботу КЗ «Запорізький обласний центр соціально психологічної допомоги» Запорізької обласної ради.doc

Чого чекати від громад

Рахунки благодійних внесків для внутрішньо переміщеніх осіб

Про зміни до порядку надання субсидії з травня 2017.doc

Інструкція заповнення заяви і декларації

РОЗПОРЯДЖЕННЯ по СПОСТЕРЕЖНІЙ КОМІСІЇ.rtf

 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯпри ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Усадьба Попова
Відкритий Уряд
Кращий державний службовець
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Управління житлово-комунального
 господарства Запорізької облдержадміністрації
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області