ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 333035 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12171 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11145 разів

Освіта

Переглядів: 10656 разів

Захисникам України!

14 жовтня Україна традиційно відзначає відразу кілька важливих свят: День захисника України, День українського козацтва, а також Покрову Пресвятої Богородиці.

Напередодні відзначення пам’ятних дат, у районному центрі відбувся урочистий концерт, присвячений усім захисникам радної землі.

У заході взяли участь керівники районної виконавчої влади та місцевого самоврядування, учасники АТО, волонтери, призовники району, трудові колективи підприємств, установ та організацій міста, учнівська та студентська молодь, представники громадськості.

Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя за незалежність та мирне майбутнє нашої держави.

Почесними грамотами голови районної державної адміністрації за професійну майстерність, віддану працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави, старанність і сумлінне виконання завдань та з нагоди Дня захисника України нагороджено:

- Віктора ГУЛАКА, сержанта запасу, учасника антитерористичної операції;

- Олега КИРИЛЬЧЕНКА, майора, заступника військового комісара-начальника мобілізаційного відділення Василівського районного військового комісаріату;

- Наталію ХАМРАЄВУ, службовця Збройних Сил України, головного спеціаліста  Василівського районного військового комісаріату.

Крім того, в ході проведення заходу відбулись урочисті проводи призовників району на військову строкову службу до лав Збройних Сил України.

Як повідомив військовий комісар Василівського райвійськкомату Ігор Онищук, цієї осені від Василівського району на службу відправляється 40 призовників, які будуть проходити військову підготовку у підрозділах ЗСУ та стануть справжніми загартованими воїнами, сумлінними та дисциплінованими захисниками рідної землі.

У своєму привітанні голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко поздоровив юнаків з початком нового життєвого етапу та побажав бути вірними військовій присязі й гідно нести службу на благо України.

Також, з нагоди свята, військовий комісар Запорізького обласного військового комісаріату Юрій Трофименко вручив двадцять комплектів сучасної військової форми вихованцям військово-патріотичного гуртка «Джура», які активно беруть участь у національно-патріотичних заходах на території району.

Святковий концерт присутнім подарували місцеві аматори сцени.

  

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

П'ятниця, 12 Жовтня 2018 15:20

Переглядів: 297


Поділитися: