ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 334627 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12206 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11194 разів

Освіта

Переглядів: 10681 разів

Усиновлення – це любов назавжди

30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей, і насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

В день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичні ролі — мама, тато… Вони відчувають себе іншими людьми — відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими. Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду, навіть, зневірився у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі батьки, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення.

Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди. На щастя, кількість українців, які хочуть усиновити дитину, з кожним роком збільшується. На обліку в службі у справах дітей  райдержадміністрації перебуває 57 усиновлених дітей, з них: 14 - було усиновлено менше трьох років тому; 43 – було усиновлено більше трьох років тому. На території Василівського району проживають шість сімей усиновлювачів, які усиновили по дві дитини, одна сім’я, яка усиновила три дитини і одна сім’я, яка усиновила чотири дитини.

Ця позитивна динаміка свідчить про те, що сучасне суспільство стало гуманнішим.

Усиновлення – тема надзвичайно публічна. Це пріоритетна форма влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Практично усиновлення є формою влаштування дитини шляхом юридичного заміщення її функціонально деформованої біологічної сім’ї іншою. Основним завданням такого заміщення є подолання процесу «соціального відторгнення» дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, з боку суспільства, залучення її до нормального процесу природного буття, але у складі іншої сім’ї, а іноді навіть і під іншим іменем.

Забезпечити кожній дитині гідне життя – першочергове завдання дорослих.

Вже стало традиційним в нашому районі в День усиновлення відзначати  найкращих опікунів/піклувальників, прийомних батьків. В теплій обстановці пройшла зустріч керівництва району з опікунами/піклувальниками, які виховують дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування  і замінили їм батьків. Перший заступник голови райдержадміністрації  Андрій Холоша, перший заступник голови районної ради Андрій Дашковський висловили слова великої вдячності цим небайдужим до дитячої долі людям. Доброта і любов-головне, що ми повинні дарувати дітям. Адже діти-це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Турбота про них-наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави.

Найкращі опікуни/піклувальники району були нагороджені цінними подарунками та квітами, а саме: Пронькіна Т.В, Балясна Н.В., Бабенко К.М., Найдьонова С.Г.(м. Дніпрорудне), Шевченко В.С., Вініченко С.С. Мельниченко Р.С. (м. Василівка), Бодня Н.О. (с. Скельки), Діденко Ю.О.(с.В.Криниця), Карнаух Г.В. (с. Широке).

В святкуванні взяли участь директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анжела Марчишина, та заступник начальника Василівського бюро правової допомоги Наталія Давиденко.

  

Вітаємо з Днем усиновлення всіх – усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків. Ми розуміємо, що взявши дитину – сироту у свою родину, Ви здійснюєте життєвий подвиг. Висловлюємо велику вдячність всім, небайдужим до дитячої долі. Візьміть дитину у свою сім’ю! І нехай разом з цим прекрасним відчуттям батьківства у вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя! Хай у ваших домівках завжди панують спокій і затишок, Ваше життя буде безхмарним та заможним, а найяскравіші зірки падають  Вам у долоні та допомагають здійсненню всіх найзаповітніших мрій і сподівань

Служба у справах дітей РДА

 

Понеділок, 01 Жовтня 2018 11:54

Переглядів: 224


Поділитися: