ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Шановний виборцю!

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Лютий 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22  
Сб 2 9 16 23  
Нд 3 10 17 24  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 297374 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 11462 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 10367 разів

Освіта

Переглядів: 10306 разів

Усиновлення – це любов назавжди

30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей, і насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

В день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичні ролі — мама, тато… Вони відчувають себе іншими людьми — відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими. Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду, навіть, зневірився у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі батьки, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення.

Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди. На щастя, кількість українців, які хочуть усиновити дитину, з кожним роком збільшується. На обліку в службі у справах дітей  райдержадміністрації перебуває 57 усиновлених дітей, з них: 14 - було усиновлено менше трьох років тому; 43 – було усиновлено більше трьох років тому. На території Василівського району проживають шість сімей усиновлювачів, які усиновили по дві дитини, одна сім’я, яка усиновила три дитини і одна сім’я, яка усиновила чотири дитини.

Ця позитивна динаміка свідчить про те, що сучасне суспільство стало гуманнішим.

Усиновлення – тема надзвичайно публічна. Це пріоритетна форма влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Практично усиновлення є формою влаштування дитини шляхом юридичного заміщення її функціонально деформованої біологічної сім’ї іншою. Основним завданням такого заміщення є подолання процесу «соціального відторгнення» дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, з боку суспільства, залучення її до нормального процесу природного буття, але у складі іншої сім’ї, а іноді навіть і під іншим іменем.

Забезпечити кожній дитині гідне життя – першочергове завдання дорослих.

Вже стало традиційним в нашому районі в День усиновлення відзначати  найкращих опікунів/піклувальників, прийомних батьків. В теплій обстановці пройшла зустріч керівництва району з опікунами/піклувальниками, які виховують дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування  і замінили їм батьків. Перший заступник голови райдержадміністрації  Андрій Холоша, перший заступник голови районної ради Андрій Дашковський висловили слова великої вдячності цим небайдужим до дитячої долі людям. Доброта і любов-головне, що ми повинні дарувати дітям. Адже діти-це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Турбота про них-наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави.

Найкращі опікуни/піклувальники району були нагороджені цінними подарунками та квітами, а саме: Пронькіна Т.В, Балясна Н.В., Бабенко К.М., Найдьонова С.Г.(м. Дніпрорудне), Шевченко В.С., Вініченко С.С. Мельниченко Р.С. (м. Василівка), Бодня Н.О. (с. Скельки), Діденко Ю.О.(с.В.Криниця), Карнаух Г.В. (с. Широке).

В святкуванні взяли участь директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анжела Марчишина, та заступник начальника Василівського бюро правової допомоги Наталія Давиденко.

  

Вітаємо з Днем усиновлення всіх – усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків. Ми розуміємо, що взявши дитину – сироту у свою родину, Ви здійснюєте життєвий подвиг. Висловлюємо велику вдячність всім, небайдужим до дитячої долі. Візьміть дитину у свою сім’ю! І нехай разом з цим прекрасним відчуттям батьківства у вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя! Хай у ваших домівках завжди панують спокій і затишок, Ваше життя буде безхмарним та заможним, а найяскравіші зірки падають  Вам у долоні та допомагають здійсненню всіх найзаповітніших мрій і сподівань

Служба у справах дітей РДА

 

Понеділок, 01 Жовтня 2018 11:54

Переглядів: 155


Поділитися:

ПРО ГОЛОВНЕ

Шановний виборцю!

ЗаяваПро_стратегічну_екологічну_оцінку.doc

полігон ТПВ ZAP-DP 1.pdf

3 Детальний план полігону Model (1).pdf

До уваги зміни в земельному законодавстві.doc

До уваги педагогічних працівників спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.docx

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 24.05.2018№178.doc

Про новий механізм отримання технічних засобів реабілітації.doc

План графік ПТЛ на І півріччя 2018.doc

Вшанування Героїв України

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

Про професійну реабілітацію інвалідів (Інвалідів АТО)

Інформація для мешканців району про оповіщення НС

Процес відведення державних сільгоспземель має стати комфортним і зрозумілим для кожного громадянина

Інформація для громадян України, які приїздять до Василівського району з АР Крим, м_Севастополь, Луганської та Донецької обл

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

Декларація нова

ЗРАЗОК заповнення заяви та декларації на субсидію

Путівки в санаторій для учасників АТО

Про роботу КЗ «Запорізький обласний центр соціально психологічної допомоги» Запорізької обласної ради.doc

Чого чекати від громад

Рахунки благодійних внесків для внутрішньо переміщеніх осіб

Про зміни до порядку надання субсидії з травня 2017.doc

Інструкція заповнення заяви і декларації

РОЗПОРЯДЖЕННЯ по СПОСТЕРЕЖНІЙ КОМІСІЇ.rtf

 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯпри ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Усадьба Попова
Відкритий Уряд
Кращий державний службовець
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Управління житлово-комунального
 господарства Запорізької облдержадміністрації
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області