ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 334631 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12206 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11194 разів

Освіта

Переглядів: 10681 разів

Відбулося засідання місцевої комісії ТЕБ та НС

В Василівській райдержадміністрації, під головуванням голови РДА- голови місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Валерія Кошеленко відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

В засіданні взяли участь персональний склад членів місцевої комісії ТЕБ та НС, а також,  т.в.о. начальника 15-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

Було розглянуто 9 питань черги денної, одним з яких було питання «Про стан зовнішнього протипожежного водопостачання в населених пунктах та на об’єктах Василівського району», з якого доповів т.в.о. начальника 15-ДПРЧ.  

Було зазначено, що особовим складом Василівських підрозділів Головного управління ДСНС України у Запорізькій області в квітні-травні 2018 року, згідно плану-графіку, та за вказівкою Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, були проведені перевірки  вододжерел та документації щодо зовнішнього протипожежного водопостачання.

Виявлені та зафіксовані недоліки доведено до виконання, особлива увага була звернута на наявність демонтованих та несправних гідрантів, вказано на дотримання вимог їх відповідності нормам Державного стандарту, інші недоліки. З метою приведення протипожежного водопостачання в належний стан та враховуючи важливість даного напрямку для забезпечення гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій були прийняті відповідні рішення.

Також, були розглянуті питання черги денної: Про стан готовності захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів (підвальних приміщень) до укриття населення, Про підготовку органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району до дій в осінньо-зимовий період 2018/2019 років, погодження Комплексного плану дій, Про стан матеріального резерву для запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного i природного характеру, Про стан облаштування об’єктів підвищеної небезпеки Василівського району автоматизованими системами раннього виявлення загрози виникнення надзвичайної ситуації та оповіщення людей у разі її виникнення, Про етап укладання угод на обслуговування об’єктів і територій згідно з вимогами Постанови КМУ від 26.10.2016 № 763 «Про затвердження переліку об’єктів та окремих територій, які піддягають постійному та обов’язковому обслуговуванню державними аварійно-рятувальними службами», Про підготовку до тренування органів управління та сил цивільного захисту щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на ВП «Запорізька АЕС» (26.10.2018), Про погодження переліку консультаційних пунктів з питань цивільного захисту, розташованих на території Василівського району, Про підбиття підсумків щодо виконання Плану першочергових запобіжних заходів та робіт на об’єктах і територіях з ризиком виникнення надзвичайних ситуацій за другий та третій квартал 2018 року.

За результатами засідання, по кожному з розглянутих питань, враховано всі пропозиції членів комісії та прийнято відповідні, детальні рішення, в яких визначено відповідальних осіб, з встановлено термінами виконання.

 

 

 

Відділ з питань цивільного захисту

населення Василівської РДА

 

Вівторок, 25 Вересня 2018 17:08

Переглядів: 209


Поділитися: