ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 334633 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12206 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11194 разів

Освіта

Переглядів: 10681 разів

Василівка відзначила 230-ту річницю заснування міста

22 вересня жителі Василівки святкували День рідного міста. Цьогорічне свято стало особливим. Василівка цього року відзначала важливу дату у своїй історії – 230 років від дня свого заснування. До того ж, урочисті заходи проходили на оновленій центральній площі міста.

Розпочалося святкування урочистою ходою трудових колективів, працівників міста. 28 колективів були представлені в святковій ході і саме вони розпочали церемонію відкриття площі. До реконструкції площі долучився і народний депутат України Володимир Бандуров, який домігся виділення з державного бюджету коштів соціальної субвенції. Саме на ці кошти й було відремонтовано міську площу Василівки. Тож, депутат був почесним гостем на святкуванні Дня міста. Володимир Бандуров разом з головою Запорізької обласної ради Григорієм Самардаком та міським головою Василівки Людмилою Цибульняк очолили святкову ходу трудових колективів, які першими ступили на оновлену центральну площу.

В цей день були відмічені та нагороджені кращі працівники та організації міста та району.
Подяки та подарунки від голови обласної ради Григорія Самардака, народного депутата України Володимира Бандурова, голови райдержадміністрації Валерія Кошеленка, голови районної ради Дениса Калініна, Василівського міського голови Людмили Цибульняк  отримали кращі керівники, колективи підприємств, організацій, установ, сільгосппідприємств.

Володимир Бандуров разом з іншими керівниками привітав громаду Василівки зі святом міста – Сьогодні ми з вами можемо констатувати: протягом останніх років Василівка перетворилася на сучасне, впорядковане та розвинене місто, – наголосив він. – Ще зовсім недавно замок Попова був чи не єдиною його родзинкою. а сьогодні нам справді є чим пишатися. Ремонтуються дороги, упорядковуються двори, відновлюються системи комунікацій. Окрасою міста стала центральна площа. І все це – результат нашої з вами спільної роботи, втілення у життя наших сподівань і планів. Низький уклін і велика пошана вам за самовіддану працю, за вірність рідному місту, за особистий внесок кожного у розвиток та добробут громади! Нехай і надалі буде успішною наша Василівка, а ми разом з вами зробимо все від нас залежне для її процвітання.

Після урочистостей на численну публіку чекали різноманітні розважальні заходи – виступи творчих колективів, молодіжна дискотека. Але найбільше вражень отримали  василівчани від виступу Народної артистки України Катерини Бужинської (виступ якої відбувся за сприяння народного депутата України Володимира Бандурова) та гурту Made in Ukraine. Закінчилося святкування феєрверком та молодіжною дискотекою.

 

 

Відділ внутрішньої політики РДА

 

Неділя, 23 Вересня 2018 15:45

Переглядів: 323


Поділитися: