ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 334616 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12206 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11194 разів

Освіта

Переглядів: 10681 разів

У «Сонечка» - День народження!

Вересень по праву можна назвати місяцем знань. Розпочинаючи зі свята Першого дзвоника, Дня дошкілля та закінчуючи Днем вчителя на початку жовтня, велика шкільна родина робить перші кроки на шляху до пізнання науки.

Сьогодні, 20 вересня, дружний колектив та вихованці Балківського дитячого садочку «Сонечко» відзначили третю річницю з дня відкриття оновленого навчального закладу для дошкільнят.

Зі святом учасників заходу привітали голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, депутат обласної ради Катерина Луценко та Балківський сільський голова Марія Радченко.

З нагоди свята, від почесних гостей заклад отримав подарунковий Сертифікат на отримання комплекту навчально-методичного забезпечення «Впевнений старт».

- Сьогодні, на шляху до створення оновленої моделі дошкільної освітньої ланки, важливим залишається закладення якісного фундаменту для успішного розвитку підростаючого покоління. Перед представниками влади та вихователями наразі стоїть важливе завдання – забезпечити комфорт дітей на передшкільному етапі. Тож, саме якісна програмна підготовка малечі до школи зможе забезпечити стабільність та результативність нової освітньої реформи на території України, – зазначив Валерій Олегович.

У 2015 році «Сонечко» став першим на території Запорізької області дитячим навчальним закладом, відбудованим майже з нуля. Ця подія стала дійсно знаменною для балківчан, до того ж співпала з 220-ю річницею від дня заснування села. Тоді, для реалізації проекту було витрачено майже 5 млн. грн. Завдяки сприянню народного депутата України від нашого виборчого округу Володимира Бандурова, більшу частину грошей сільська рада отримала за рахунок «атомних коштів», частину фінансування покрив районний бюджет.

За словами завідуючої садочку Ольги Бойко, сьогодні заклад відвідує 101 вихованець віком від 2 до 7 років. Чотири групи малюків кожного дня мають змогу чудово проводити своє дозвілля, розвиватися та відкривати для себе щось нове. У садочку передбачені усі необхідні умови для всебічного розвитку дітей: затишні кімнати, сучасні меблі, програмна підготовка до школи, зручний відпочинок.

Під час проведення свята маленькі дошкільнята подарували гостям купу приємних емоцій, гарний настрій та щирі посмішки.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Четвер, 20 Вересня 2018 17:00

Переглядів: 222


Поділитися: