ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 334635 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12206 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11194 разів

Освіта

Переглядів: 10681 разів

Відбулось засідання спостережної комісії при РДА

15 серпня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Юлії таран проведено засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації.

Розглянуто питання про виконання Степногірською селищною радою, п.п.14, п. б,ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо сприяння у організації трудового та побутового влаштування осіб, які відбували покарання у вигляді обмеження волі на певний строк та їх соціальній адаптації.

З даного питання Степногірський селищний голова Ірина Кондратюк доповіла про сприяння в організації трудового та побутового влаштування таких осіб. Зокрема, виконавчий комітет Степногірської селищної ради  тримає на постійному контролі питання соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання, умовно-достроково звільнених та забезпечує їх трудовому та побутовому влаштуванню. У разі прибуття громадян даної категорії на територію ради, з ними проводиться:

- бесіда, під час якої додатково роз'яснюються положення Законів України «Про зайнятість населення»  та «Про соціальну адаптацію осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк» щодо порядку отримання допомоги в трудовому й побутовому влаштуванні, а також порядку реєстрації за обраним ним місцем проживання; 

- організація соціальної роботи виконавчим комітетом разом з дільничним працівником поліції та фахівцем із соціальної  роботи Василівського районного ЦСССДМ  серед осіб з наркотичною й алкогольною залежністю, а також осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах і можуть бути схильні до такої залежності (безпритульні діти, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, жінки, які постраждали від насильства в сім’ї, безробітні та інші);

- виховні бесіди; 

- надається інформація щодо взяття на облік у Василівському районному центрі зайнятості ( а саме, які документи необхідно надати);

- роз’яснювальна робота щодо оформлення документів для отримання субсидій та допомоги на малозабезпеченість у районному відділі УСЗН;

- тримається на контролі поведінка осіб,  які відбували покарання у вигляді обмеження волі на певний строк протягом не відбутої частини покарання (видаються довідки-характеристики).

Крім того, виконавчим комітетом селищної ради разом з дільничним інспектором поліції на підвідомчій території постійно проводиться активна правороз'яснювальна робота серед населення, особливо серед молоді, з метою профілактики злочинності.

Під час розгляду питань, які виникають, було встановлено, що більша частина осіб спроможні самостійно вирішувати власні проблеми та не бажають звертатись за допомогою. Протягом 2018 року звільнені з місць позбавлення волі до  селищної ради для вирішення соціально-гуманітарних та побутових питань не зверталися.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення, надано доручення.

 

П'ятниця, 17 Серпня 2018 15:47

Переглядів: 116


Поділитися: