ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 334635 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12206 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11194 разів

Освіта

Переглядів: 10681 разів

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

 

13 червня голова райдержадміністрації Валерій Кошеленкопровів засідання колегії районної державної адміністрації за участі голови районної ради Дениса Калініна, першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Холоші, керівника апарату райдержадміністрації Юлії Таран, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників місцевих ЗМІ та інших зацікавлених осіб. В роботі колегії взяв участь, також, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Сергій Кам’янченко.

Члени колегії обговорили стан оплати праці та організацію роботи щодо легалізації зайнятості та заробітної плати на території району у 2018 році. З даного питання присутніх поінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зінаїда Савран.

Також, з інформаційними роз’ясненнями щодо шляхів реального наповнювання місцевих бюджетів виступив заступник начальника ГУ ПФУ в Запорізькій області Сергій Кам’янченко:   

- Проблема щодо легалізації зайнятості та заробітної плати не нова, в тому числі, і на території Василівського району. Для її вирішення потрібна послідовна робота за різними напрямками, зокрема, легалізація «тіньового» бізнесу. У вашому районі вже досягнуто високих показників у вирішенні цих питань. Наразі ми плануємо проведення засідань обласної комісії з обміну досвідом роботи.

Член колегії, депутат обласної ради Катерина Луценко підтримала питання щодо виведення з тіні заробітних плат, наголосила на посиленні боротьби за легалізацію робочих місць та висловила занепокоєння щодо відсутності чіткої правової бази для проведення перевірок бізнесу  «в тіні».

Крім того, були розглянуті результати комплексної перевірки діяльності виконавчого комітету Малобілозерської сільської ради з питань делегованих повноважень органів виконавчої влади.

За результатами обговорення порядку денного, прийнято відповідні рішення, надано доручення.

Голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, підсумовуючи засідання колегії, запропонував прийняти проекти рішень з розглянутих питань, які було одноголосно підтримано.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Четвер, 14 Червня 2018 16:20

Переглядів: 275


Поділитися: