ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 427585 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14178 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13525 разів

Освіта

Переглядів: 12193 разів

Аграрії регіону отримають кошти з Резервного фонду

Доручення Кабінету Міністрів про надання підтримки аграріям Запорізького краю днями підписав Прем'єр-міністр України Микола Азаров. Підставою для виходу документа стало звернення, спрямоване в Кабмін куратором області від Уряду Володимиром Бандуровим.

«У зв'язку з форс-мажорними обставинами, які привели до загибелі цього року озимих та ярих культур в Запорізькій області, прошу розглянути питання надання сільгосппідприємствам області безпроцентної поворотної фінансової допомоги з Резервного фонду бюджету України», - говориться в тексті звернення Володимира Бандурова на адресу Уряду.

Неврожай зернових в ряді регіонів України, особливо в Запорізькій області, у зв'язку з несприятливими погодними умовами, поставив сільгоспвиробників на межу виживання. Про складну ситуацію в галузі йшлося буквально під час кожної зустрічі заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі Володимира Бандурова з місцевими фермерами. Під час спілкування сільгоспвиробники вносили свої пропозиції щодо подолання кризової ситуації та варіанти підтримки виробників зерна.

За словами Володимира Бандурова, завдяки спільній роботі з фермерами вдалося виробити оптимальну і ефективну стратегію з надання підтримки галузі державою.
- Ми розуміли, - говорить Володимир Бандуров, - що доходи аграріїв сьогодні - це новий посіяний хліб завтра. Продовольча безпека країни прямо залежить від ситуації в галузі. Тому підтримка Урядом наших пропозицій дає сільгоспвиробникам впевненість в завтрашньому дні і надає можливості вийти з невдалого року з мінімальними втратами.

Цього року аграрії борються за кожен кілограм зерна, розуміючи, що збір урожаю без втрат, - це не тільки продовольча безпека регіону, а й усієї країни. Найнижчі показники врожайності в регіоні в цьому році отримали Кам'янсько-Дніпровський (7,5 ц / га), Запорізький (8,8 ц / га) і Василівський (8,8 ц / га) райони. Своєчасна та ефективна допомога від держави дасть аграрному сектору цих територій можливість вже сьогодні готувати заділ для майбутнього врожаю.

За матеріалами bandurov.com

Понеділок, 06 Серпня 2012 12:55

Переглядів: 832


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області