ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 334067 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12193 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11170 разів

Освіта

Переглядів: 10670 разів

Проведено засідання Консультативної ради учасників АТО

31 травня голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко та його заступник Василь Зайцев взяли участь у засіданні Консультативної ради учасників АТО при районній державній адміністрації.

У засіданні, також, взяли участь члени консультативно-дорадчого органу, учасники АТО, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники установ та організацій, які на пряму співпрацюють з даною категорією населення та інші зацікавлені особи.

Присутні обговорили питання про надання безоплатної правової допомоги учасникам АТО, зокрема, щодо сприяння у написанні заяв, позовів, інших нормативно-правових документів.

Окремо розглянуто умови вступу на навчання для учасників АТО до Оріхівського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету, в якому на новий навчальний рік планується створення окремих освітніх груп для воїнів-захисників за спеціальністю менеджмент і агроінженерія. Представник коледжу Ольга Кардаш поінформувала присутніх про основні переваги навчання у даному закладі.

Розглянуто, також, питання про санаторно-курортне лікування учасників АТО та про стан забезпечення їх пільговими ліками. Зокрема, у районі почала діяти програма знижок на засоби лікування для даної категорії населення. Для цього учасники АТО мають пройти медичне обстеження та одержати рецепт лікаря, після чого в окремих аптечних закладах району отримати суттєву знижку.

Крім того, обговорено стан надання учасникам АТО Василівського району земельних ділянок для ведення особистого сільського господарства.

Окрім розгляду питань порядку денного, було обговорено стан роботи правоохоронних органів району та стан водозабезпечення на території.

Валерій Кошеленко, вкотре, наголосив на посиленні співпраці учасників АТО з правоохоронними органами та органами влади для забезпечення стабільного розвитку району.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

П'ятниця, 01 Червня 2018 10:18

Переглядів: 246


Поділитися: