ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Червень 2021 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 473237 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 16339 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 16021 разів

«Дивосвіт – 12» розпочав роботу

У вівторок, 17 липня в Малобілозерській естетичній гімназії «Дивосвіт» відбулося урочисте відкриття «VI Міжнародного мистецького пленеру - «Дивосвіт-12»». Традиційно ця подія збирає під свої прапори талановитих художників, поетів, майстрів гончарної справи і прикладного мистецтва не лише з України, але і з-за кордону. У цьому році на міжнародний форум у Малу Білозерку приїхали гості з Польщі.

Значимість такого масштабного заходу важко переоцінити, відзначив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимир Бандуров, який у рамках свого робочого візиту в Запорізьку область побував на відкритті пленеру – «Дивосвіт-12».

-«Це дуже яскравий приклад того, як традиції можуть жити не тільки в музеях, але і в нашому житті. Завдяки таким ентузіастам та людям справи, як директор гімназії Яніна Миколаївна, ми сьогодні маємо спадкоємність, а це головне в традиціях. Ми сьогодні можемо цей досвід і знання передати нашим дітям, які будуть нести цю духовність, нашу культуру далі. Така гімназія дуже вдалий приклад державної підтримки обдарованості наших дітей», - підкреслив Володимир Бандуров.

Протягом 12-х днів в рамках пленеру будуть проводитися різні майстер-класи та семінари. Такі заняття дозволяють отримати безцінний досвід, який, безумовно, необхідний для розвитку свого творчого потенціалу. Крім того, «Міжнародний мистецький пленер «Дивосвіт-12» - це відмінна платформа для культурного обміну.

- «Я хочу особливо відзначити, що одним з головних меценатів сьогоднішньої події є Володимир Бандуров. І ми за це дуже вдячні Володимиру Володимировичу. Це дуже почесно,- присутність такого гостя на нашому заході. Сподіваюся, що наші зв'язки в майбутньому будуть підтримуватися на таких добрих і потрібних справах. У нас одна спільна мета - збереження і популяризація культурних традицій», - висловила впевненість Яніна Овсієнко.

Власне, культурний обмін почався вже під час урочистого відкриття міжнародного культурного форуму. Майже нікого з гостей свята, концерт, який був підготовлений учням гімназії польським ансамблем пісні і танцю «Анілана» з міста Лодзь, не залишив байдужими, про що свідчили овації глядачів після закінчення концерту.

За матеріалами сайту bandurov.com

П'ятниця, 20 Липня 2012 12:30

Переглядів: 923


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області