ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 429567 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14218 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13564 разів

Освіта

Переглядів: 12229 разів

Вода у Василівці буде

На території міста Василівки мало місце часткове загострення конфлікту з питання поганого водозабезпечення жителів «західної» або «колгоспної» частини міста. Учасники конфлікту жителі «колгоспної» території міста. Питання поганого водозабезпечення на «колгоспній» території міста існує давно, на протязі багатьох років. Причин такого становища багато, але основна в недостатній потужності діючої артезіанської свердловини, крім цього існує проблема постійного розкрадання води користувачами через відсутність водяних лічильників, здійснювання поливу городніх і присадибних ділянок у весняно-літній період.

16.07.2012 о 9.00 год. біля Василівської міськради депутатом міської ради А.Шевченко, за участю близько півсотні громадян, було проведено пікетування Василівської міськради з вимогою до міського голови вирішення питання водозабезпечення. Так, як в цей час, міський голова С.Лобинцев разом з головою райдержадміністрації С.Грачовим знаходились на об’єкті будівництва нової артсвердловині на «колгоспній» території міста, за пропозицією А.Шевченка учасники пікетування зробили спробу перекриття на пішохідній «зебрі» автомагістралі «Харків-Сімферополь».

Після появи біля пікетувальників міського голови і голови райдержадміністрації їм було запропоновано провести зустріч з керівництвом району і міста в залі засідань райдержадміністрації. Проводив зустріч голова райдержадміністрації С.Грачов, він говорив не лише про питання водозабезпечення, підіймались і інші питання: ремонту доріг, освітлення вулиць, роботи місцевого самоврядування. Слово для відповідей на запитання учасникам акції було надано міському голові С.Лобинцеву. Було роз’яснено про хід будівництва нової артсвердловині, термін запуску якої відбудеться 15.08.2012р. Від пікетувальників виступив А.Шевченко. Після обговорення питання, А.Шевченко заявив про направлення ним колективного звернення від жителів «західної» частини міста до Президента України, Уряду, куратору області - заступнику міністра економічного розвитку і торгівлі В.Бандурову, голові ОДА О.Пеклушенку, голові РДА С.Грачову, міському голові С.Лобинцеву з вимогою виділення грошей для вирішення питання водозабезпечення «західної» частини міста. Зустріч, в цілому, пройшла в діловій, конструктивній формі. Вирішення питання знаходиться під контролем районної і міської влади.

Відділ внутрішньої політики РДА

Вівторок, 17 Липня 2012 05:41

Переглядів: 960


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області