ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 382704 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13321 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12614 разів

Освіта

Переглядів: 11548 разів

Підтримуємо дитячий спорт

Розвиток фізичної культури підростаючого покоління – один з основних напрямків сучасної шкільної освіти. Мета фізичного виховання полягає у гармонійному розвитку тіла кожної дитини в тісній, органічній єдності з розумовим, трудовим, емоційно-моральним та естетичним вихованням. Фізичною культурою молоді опікуються не лише на шкільному рівні, а й на державному. В Україні працює безліч державних програм, спрямованих на розвиток спорту. Зокрема, у Василівському районі триває робота з реконструкції існуючих та побудові нових спортивних майданчиків та міні-футбольних полів, вдосконалюється і розвивається існуюча спортивна база.

Тісно опікується спортивним вихованням і народний депутат України від 79-го округу Володимир Бандуров, який є почесним президентом благодійного фонду «Розвиток футболу України», членом виконкому Федерації футболу України та президентом Асоціації футболу інвалідів України. Минулого року народний депутат започаткував на території свого виборчого округу реалізацію масштабної програми, метою якої є підтримка дитячих спортивних команд та пропаганда здорового способу життя серед учнівської молоді. З метою створення належних умов для розвитку футболу як наймасовішого виду спорту для учнівзагальноосвітніх та спортивних шкіл Василівського, Великобілозерського, Кам’янсько-Дніпровського та Оріхівського районів було придбано 1450 футбольних м’ячів. Програма успішно продовжується й цього року.

Сьогодні, за дорученням народного депутата, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко здійснив відвідування загальноосвітніх навчальних закладів на території Дніпрорудненської міської, Скельківської, Орлянської, Верхньокриничанської та П’ятихатської сільських рад з метою вручення комплектів футбольних м’ячів для школярів.

Очільник району поспілкувався з учнями та трудовими колективами навчальних закладів, а також висловив впевненість у подальших спортивних перемогах школярів та досягненні ними нових творчих горизонтів.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

П'ятниця, 23 Лютого 2018 15:03

Переглядів: 402


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області