ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410453 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13810 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13185 разів

Освіта

Переглядів: 11927 разів

Якість надання послуг ЖКГ на контролі у влади

Сьогодні голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко провів робочу нараду за участі свого першого заступника Андрія Холоші, директора з енергозбуту ПАТ «Запоріжжяобленерго» Михайла Прочана, керівників окремих міськселсільрад району, структурних підрозділів райдержадміністрації, головного інженера ПАТ «Облводоканал» ЗОР Артура Акопяна, представників місцевих експлуатаційних цехів водопостачання та водовідведення, начальника відокремленого структурного підрозділу «Василівський РЕМ» та інших зацікавлених осіб.

Обговорено питання налагодження взаємодії КП «Облводоканал» ЗОР та ПАТ «Запоріжжяобленерго» з їх структурними підрозділами на території Василівського району. Зокрема, стосовно опрацювання механізму взаєморозрахунків, а також  відшкодування державою пільг та субсидій на користь підприємств надавачів послуг з енергопостачання, водопостачання та житлово-комунальних послуг.

Останнім часом спостерігається значне збільшення заборгованості ПАТ «Облводоканал» ЗОР перед ПАТ «Запоріжжяобленерго» за спожиту електроенергію на рівні Василівського району. Дана ситуація набуває все більшого резонансу через попередження про знеструмлення насосних станцій в разі невиплати боргу. За словами керівництва Облводоканалу, існуючі тарифи на водопостачання не покривають фактичних витрат, окрім цього, значна частина населення несумлінно сплачує за дані послуги.

Директор з енергозбуту ПАТ «Запоріжжяобленерго» Михайло Прочан зауважив, що через численні борги, в окремих районах області, вже обмежено подачу електроенергії до насосних станцій. Внаслідок цього населені пункти отримують воду зі зниженим тиском, а чимало споживачів залишилися взагалі без води. Тож, з метою уникнення подібних ситуацій та унеможливлення виникнення зони соціальної напруги серед населення району, керівництво обслуговуючої організації просить вжити всіх можливих заходів щодо погашення боргів.

Голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко наголосив, що вкрай важливим залишається, на сьогодні, розробка алгоритму вчасних розрахунків за всі отримані послуги на всіх рівнях для забезпечення своєчасного та якісного отримання цих послуг у майбутньому.

За результатами зустрічі досягнуто певних домовленостей, надано ряд відповідних доручень.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Четвер, 22 Лютого 2018 17:01

Переглядів: 502


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області