ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 411323 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13839 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13220 разів

Освіта

Переглядів: 11955 разів

Розвиваємо інклюзивну освіту в районі

20 лютого голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко взяв участь у відкритті інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами на базі Дніпрорудненської спеціалізованої школи «Талант».

Освіта – одне з основних прав та обов’язків кожного громадянина. Шкільна освіта – ключова сходинка у здобутті людиною знань, вмінь та навичок. Останнім часом, з огляду на проведення цілої низки освітніх реформ, впевнених обертів серед загальноосвітніх навчальних закладів нашої країни набирає напрямок «Нова українська школа» та забезпечення соціалізації дітей з особливими освітніми потребами.

На території Василівського району опорною школою в питаннях інклюзивної освіти є саме Дніпрорудненська спеціалізована школа «Талант». До інклюзивного майданчику закладу входять ігровий кабінет, кабінет для колекційної роботи та кабінет для розвиваючих занять. Там з дітьми працюватимуть профільні фахівці: логопед, психолог, дефектолог та реабілітолог. За словами директора навчального закладу Олени Здор, педагогічний колектив школи постійно проходить перепідготовку та курси підвищення кваліфікації щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

- Другий рік поспіль навчальним закладом реалізується проект «Створення інклюзивного освітнього простору в Запорізькій області». На сьогодні, у школі навчається 7 діток даної категорії на рівні з іншими школярами. Головне завдання – сприяти їх соціалізації та забезпечити стабільний розвиток і доступ до отримання основних знань – Зауважила Олена Василівна.

Інклюзивний центр представлений ігровими та розвиваючими тренажерами, пісочною терапією, обладнанням для фізичної реабілітації, конструкторами, сухим басейном, сенсорними доріжками та іншим оснащенням для всебічного розвитку дітей.

У відкритті майданчика взяли участь, також, голова районної ради Денис Калінін, секретар Дніпрорудненської міської ради Лариса Решетняк, заступник начальника цеху ЦКТР ПрАТ ЗЗРК Сергій Полянський, батьки, члени шкільного клубу «Білі Ворони», які взяли шефство над інклюзивними класами.

Педагогічний колектив школи продемонстрував гостям фрагменти корекційних занять та вправ, а також роботу інклюзивного класу, який приєднався до навчально-ігрового проекту «Розумник» і на своїх уроках використовує електронно-цифрові навчальні та ігрові ресурси.

Крім того, варто зазначити, що даний навчальний заклад відрізняється від інших не лише зосередженістю на роботі з дітьми, що мають особливі потреби, а й наявністю цікавих позакласних занять, які дають змогу розвивати свої вміння та удосконалювати набуті на уроках знання. Зокрема: простора і світла Медіатека, де учні не лише читають книжки, а й займаються у телегуртках чи участь у клубі «Білі ворони», в якому школярі вчаться туристичним принадам.

Школа – друга домівка для учнів, саме тому важливо підтримувати починання дітей та направляти їх невичерпну енергію до правильного русла.

 

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Середа, 21 Лютого 2018 11:17

Переглядів: 586


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області