ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 385487 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13374 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12662 разів

Освіта

Переглядів: 11600 разів

Зберігаємо історію рідного краю

7 лютого на базі зразкового історико-краєзнавчого музею Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія» відбулося урочисте відкриття унікальної історичної виставки, приуроченої до 74-ї річниці визволення Кам'янсько-Дніпровського району від фашистських загарбників.

За запрошенням ініціатора виставки, керівника військово-пошукового загону «Нікопольський плацдарм» Володимира Марченка, з яким Василівський район пов’язують роки співпраці та взаємодопомоги у проведенні пошукової роботи, участь у відкритті виставки взяв голова Василівської райдержадміністрації Валерій Кошеленко.

Зовсім нещодавно Володимир Тарасович допомагав архівному відділу районної державної адміністрації у встановленні місця поховання військового, який загинув, визволяючи наш район від німецько-фашистських окупантів у далекому 1943 році.

Виставка представлена безцінними експонатами з особистої колекції «Нікопольського плацдарму»: листи, листівки того часу, газетні вирізки, фотографії, дані з архівів, зразки зброї та нагороди. А унікальності експозиції додали більше 20 оригінальних зразків обмундирування військових. Їх до Енергодару доставили з Дніпропетровського обласного музею імені Дмитра Яворницького, там виставка військової форми працювала два роки. Тепер до цієї частини історії долучаються і енергодарці. У представленій колекції зібрано військове обмундирування з 1939 року. Замикає експозицію сучасна форма захисників України.

Участь у відкритті виставки взяли, також, ветерани Другої світової війни, учасники АТО, волонтери, представники учнівської молоді, громадськість.

Очільник Василівського району поспілкувався з ветеранами, які охоче ділилися своїми спогадами про нелегкі воєнні часи. Особливо виділяється історія Анатолія Скалецького, бойового офіцера військово-морського флоту колишнього Радянського Союзу, який брав участь у багатьох військових операціях, і, свого часу, навіть проходив службу на підводному човні «Курськ».

Виставка справила неабияке враження на присутніх. Експозиція працюватиме до квітня. Відвідати її можуть усі бажаючі.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Понеділок, 12 Лютого 2018 10:46

Переглядів: 422


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області