ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410814 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13823 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13195 разів

Освіта

Переглядів: 11933 разів

Відкрили Куточок природи рідного краю

Людина і природа з давніх часів пов’язані між собою. Недарма природу називають матір’ю. Адже вона найперша помічниця і захисник, завжди дає притулок та саме життя. Природа – найголовніше джерело нашого існування, а її збереження – прямий обов’язок кожного з нас. Саме тому ще з дитячих садочків та початкових класів в нас виховують любов та дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Сьогодні, на базі Василівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 відбулось відкриття та презентація Куточку природи Василівського краю, створеного та розміщеного у навчальному закладі за ініціативи керівництва Національного природного парку «Великий луг» і сприяння районної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, заступник голови районної ради Андрій Дашковський, Василівський міський голова Людмила Цибульняк, директор НПП «Великий Луг» Тамара Йосипенко, науковці та співробітники парку, вчителі та учні школи.

Куточок природи – виставка унікальних експонатів – муляжів птахів, тварин, метеликів, молюсків, які проживають на території району, а також зразки рослинного світу.

За словами директора навчального закладу Андрія Матюха, завдяки виставці, учні та, навіть, педагогічний колектив школи мають змогу наочно дізнатись про виняткових представників флори та фауни Василівщини.

Національний природний парк «Великий луг» – особливе місце, яке було створено з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних природно-ландшафтних та історико-культурних комплексів степової зони. Він має  важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення.

Як зазначив очільник району, для того, щоб своїми очима побачити щось надзвичайне та стати ближчим до природи, зовсім не обов’язково вирушати у далеку подорож, варто лише озирнутись навкруги.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

П'ятниця, 09 Лютого 2018 14:52

Переглядів: 736


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області