ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 429666 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14223 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13574 разів

Освіта

Переглядів: 12234 разів

Візит голови ОДА до Василівського району

Сьогодні, в рамках робочого візиту, Василівський район відвідав голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль. Очільник регіону, за участі свого заступника-керівника апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко, провів особистий прийом громадян та зустріч з адміністративно-господарським активом району, керівниками районної виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутатами всіх рівнів.

В ході особистого прийому, розглянуто 5 звернень від жителів району щодо вирішення соціально-важливих проблемних питань, зокрема: заява від учасника АТО щодо сприяння у наданні земельної ділянки для ведення особистого сільського господарства; про надання допомоги у встановлені додаткового обладнання з врегулювання дорожнього руху на пішохідних переходах відрізку дороги М-18, в межах м.Василівка; про сприяння в оновленні комп’ютерної техніки для двох спеціалізованих класів Дніпрорудненської гімназії «Софія»; про надання матеріальної допомоги на лікування тощо. Заявникам надано кваліфіковані консультації та координаційну допомогу. Питання взято на особистий контроль.

Під час зустрічі з активом району голова облдержадміністрації звернув увагу голів міськселсільрад на питання проведення реформи децентралізації на території району. Зокрема, Костянтин Іванович наголосив на високих досягненнях у зміцненні інфраструктури новоутворених громад області.

Окрему увагу посадовець приділив питанню ремонту доріг у регіоні. Зокрема повідомив, що в поточному році Запорізька область отримала на баланс 5,5 тисячі кілометрів доріг та 429 мільйонів гривень на їх утримання. Тож влада області розподілила ці кошти пропорційно до кілометражу доріг у районах. У цьому питанні є сподівання  і на використання коштів митного експерименту.

Також, було наголошено на позитивних змінах, які відбулися у районі завдяки законодавчій діяльності народного депутата України Володимира Бандурова, якого Костянтин Бриль назвав одним із найактивніших народних обранців, що дійсно переймаються розвитком своїх територій.

У форматі активного діалогу було обговорено питання погашення боргів перед обленерго та нюанси перспективних планів на підвідомчих територіях.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Середа, 07 Лютого 2018 16:25

Переглядів: 646


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області