ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 441730 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14474 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13851 разів

Освіта

Переглядів: 12442 разів

Пенсійна реформа: зміни відчули

На базі Василівського об’єднаного управління пенсійного фонду  відбулося виїзне розширене засідання обласної колегії при начальнику Головного управління в Запорізькій області Світлані Жмурко.

Захід проходив за участі Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного. Серед запрошених в роботі колегії взяли участь голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, голова районної ради Денис Калінін, Василівський міський голова Людмила Цибульняк, депутат Запорізької облради Катерина Луценко, а також начальники об’єднаних управлінь області.

До речі, начальником Головного управління в Запорізькій області Світлана Жмурко була призначена зовсім нещодавно, тож голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний представив її колегам і щиро привітав з призначенням.

Підсумовуючи роботу Головного управління Пенсійного фонду за 2017 рік, Світлана Жмурко зупинилася на питаннях виконання бюджету, реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення та окреслила завдання, покладені на управління Пенсійного фонду України в області на найближчий період.

На здобутках і проблемах Пенсійного фонду України у 2017 році коротко зупинився і голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний:

- Рік, що минув, був напруженим з точки зору обсягу роботи і навантаження, але і ефективним, з огляду на ті результати і зміни, яких вдалося досягти. Сьогодні ми впевнено можемо сказати, що в країні відбувається осучаснення пенсій і їх середній розмір вже збільшився на 30%. Та головне те, що були посилені і збережені страхові принципи пенсійної системи (врахування стажу, розміру зарплати та сплати страхових внесків).

В минулому році ПФУ України отримав власних доходів майже на 19 млрд. грн.. більше, ніж планували на початку року. Зріс розмір мінімальної зарплати. Дещо зменшився дефіцит Пенсійного фонду (на 8 млрд. грн.)… До всіх цих позитивних змін доклали зусилля працівники кожного управління області, району і я щиро дякую нашим трудовим колективам.

Олексій Борисович у своєму виступі зробив акцент на основних завданнях на найближчий період. Серед них: наповнення і виконання бюджету ПФУ, головним резервом якого має стати легалізація заробітних плат; забезпечення приміщень ПФ умовами для обслуговування людей з інвалідністю; покращення якості пенсійних послуг та забезпечення їх доступності; інвентаризація пенсійної системи з метою виявлення і ліквідації недоліків роботи.

Також голова правління ПФУ акцентував увагу присутніх на питанні пенсійного забезпечення військовослужбовців, адже наразі воно знаходиться у всіх на слуху. Керівник запевнив, що відповідний закон вже розроблений, обговорюється на рівні ради оборони та безпеки і вже є  спільне бачення щодо його реалізації. Найближчим часом законопроект буде винесено на розгляд депутатів Верховної Ради, і, незважаючи на те, коли саме він буде прийнятий, пенсії військових будуть обов’язково перераховані з 1 січня 2018 року. Треба лише трішки почекати.  

 

За матеріалами районної газети «Нова Таврія»

 

Понеділок, 05 Лютого 2018 16:21

Переглядів: 479


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області