ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2018 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 274035 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 10921 разів

Освіта

Переглядів: 9960 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 9819 разів

Костянтин Бриль: «Ми робимо все, аби Запорізька область розвивалась та процвітала»

Голова облдержадміністрації підсумував найважливіші досягнення Запорізького регіону в 2017 році:

На сьогодні в нашому регіоні вже утворено 42  громади з 61, затвердженої перспективним планом. Люди бачать, що саме в ОТГ інвестори спрямовують кошти. І для їх підтримки облдержадміністрацією проведено безпрецедентний захід - Другий міжнародний форум з питань інтеграції та кооперації «InCo Forum 2017», який зміг привернути увагу представників близько 50 країн світу.

Один з яскравих прикладів співпраці з інвестором - відкриття перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «Нібулон» у с. Біленьке Запорізького району. Це потужне підприємство було створено лише за 100 днів. Під час будівництва тут з’явились 1500 робочих місць. Бюджет громади отримав до 400 тисяч гривень додаткових коштів. Також інвестор встановив в школі комп'ютерні класи, облаштував футбольне поле, створив новітні очисні споруди та відновив дорогу.

В 2017 постановою Кабінету Міністрів України місту Токмак було надано статус депресивної території строком на п’ять років. Запорізька облдержадміністрація єдина, хто за погодженням з місцевою радою подав пропозицію, аби територія отримала такий статус. Тепер територія отримала можливість отримувати реальну державну підтримку, насамперед фінансову, спрямовану на стимулювання її розвитку. Що, в свою чергу, є додатковим стимулом до створення робочих місць та підвищення доходів місцевих жителів.

2018 рік ми оголосили роком будівництва доріг. Проте і в поточному році не пасли задніх. Яскраві приклади: ремонт дороги Запоріжжя-Дніпро, що виконується «Онур Конструкціон Інтернешнл» та відновлення дороги в Маріупольському напрямку, що проводиться ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком». Більш того, в поточному році проведено всі тендерні процедури. Тож все залежить тільки від фінансування.

І тут, спільними зусиллями з облрадою, ми досягли чималих успіхів. Адже Бюджет Запорізької області на 2018 рік вже ухвалено. Його загальний фонд більший на третину від тогорічного і становить 10 млрд грн. Це дозволить вчасно реалізувати заплановані на наступний рік інфраструктурні проекти.

Такі, як були здійснені в поточному році. Наприклад, ми відкрили Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, що позитивно відбилось на якості надання першої медичної допомоги.

Звичайно ми не оминули увагою і самі швидкі. Загалом у 2017 році придбано 22 автомобілі. З них 19 - повнопривідних швидких, 2 автомобілі «Mercedes» класу «С» для санавіації, а також дитяча реанімаційна бригада.

Також в 2017 році було придбано 17 шкільних автобусів, 12 з яких закупили наші об’єднані територіальні громади. У наступному році ми плануємо продовжити цю практику.

Ще один пункт важливий для місцевих громад Запорізької області – придбання 29 одиниць комунальної техніки. А саме: 14 сміттєвозів, 10 вакуумних машин, 3 екскаваторів-навантажувачів, 1 самоскиду та 1 гусеничного бульдозера.

Не менш значний для Запорізької області проект – підтримка дітей з інвалідністю. Наразі в регіоні функціонує 121 загальноосвітній навчальний заклад з інклюзивною формою навчання. Це у 2,5 рази більше, ніж минулого року та у 30 разів більше, проти показників 2015 року. Нещодавно Дружина Президента Марина Анатоліївна Порошенко вручила директорам дев’яти інклюзивних шкіл універсальні сходові гусеничні підйомники. Більш того, Запорізька область – перший регіон України, де створено інтерактивну карту інклюзивних шкіл, створену на сервісі «Google».

Також разом з «Google Україна» ми реалізували проект «Цифрове перетворення Запорізької області», що підвищить туристичну та інвестиційну привабливість регіону.

Окремо опікуємось по наших захисників. Загалом у 2017 році військовим  структурам та правоохоронним органам була надана допомога на загальну суму 56 мільйонів 515 654 гривні. Сюди увійшли кошти, які виділялися за обласними програмами, програмами районів та міст обласного значення, «Фонд сприяння обороні Запорізької області», а також допомога, надана підприємствами, установами та організаціями регіону.

Власне всі не байдужі запоріжці приєднались і до наших обласних телемарафонів. Так марафон «Пам'ять» з нагоди Дня пам’яті, примирення та Перемоги над нацизмом у Європі зібрав 1 млн. 91 тис. гривень. А єдиний в Україні благодійний марафон до Дня Збройних Сил України зібрав 952 тис. грн.

Окремо в 2017 році Запорізька обласна влада та активні мешканці регіону зібрали допомогу постраждалим жителям Авдіївки. Сюди увійшли 75 тонн продуктів харчування, понад 100 тонн будівельних матеріалів, а також теплі речі, дизпаливо та інша гуманітарна допомога.

В рамках співпраці з проектом «Допомога йде», за сприяння оперативного командування «Схід» та Запорізької облдержадміністрації, проведено лікування дітей та дорослих із зони проведення антитерористичної операції. Цього річ ми підтримали понад 50 осіб з сірої зони.

Запорізька область  першою в Україні  під моїм особистим патронатом продемонструвала п’ять фільмів фестивалю «Позивний Зеніт» у всіх кінотеатрах, кінотеатральних та кіноконцертних залах. Тож ці стрічки переглянули тисячі жителів області.

Дуже яскравим дійством став регіональний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», що проходить в рамках Міжнародного фестивалю «Sanremojunior». В Запорізькій області він прошов під моїм особистим патронатом.

З нагоди підписання угоди про безвізовий режим між Україною та ЄС Прапор Євросоюзу замайорів на найвищому флагштоці України – на острові Хортиця. І так далі.

Це лише найяскравіші досягнення 2017 року. Ми робимо все, аби Запорізька область розвивалась та процвітала. Впевнений – 2018 буде багатим на нові звершення!

 

 

Четвер, 04 Січня 2018 17:04

Переглядів: 240


Поділитися:

ПРО ГОЛОВНЕ

ОЦІНЮВАННЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ.docx

До уваги педагогічних працівників спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.docx

ПроектДПТ-ДДК.pdf

ДПТ_Степногірськ.pdf

РОЗПОРЯДЖЕННЯ23.05.2018№176.doc

РОЗПОРЯДЖЕННЯ23.05.201№177.doc

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 24.05.2018№178.doc

Про новий механізм отримання технічних засобів реабілітації.doc

План графік ПТЛ на І півріччя 2018.doc

Вшанування Героїв України

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

Про професійну реабілітацію інвалідів (Інвалідів АТО)

Інформація для мешканців району про оповіщення НС

Процес відведення державних сільгоспземель має стати комфортним і зрозумілим для кожного громадянина

Інформація для громадян України, які приїздять до Василівського району з АР Крим, м_Севастополь, Луганської та Донецької обл

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

Декларація нова

ЗРАЗОК заповнення заяви та декларації на субсидію

Путівки в санаторій для учасників АТО

Про роботу КЗ «Запорізький обласний центр соціально психологічної допомоги» Запорізької обласної ради.doc

Чого чекати від громад

Рахунки благодійних внесків для внутрішньо переміщеніх осіб

Про зміни до порядку надання субсидії з травня 2017.doc

Інструкція заповнення заяви і декларації

РОЗПОРЯДЖЕННЯ по СПОСТЕРЕЖНІЙ КОМІСІЇ.rtf

 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯпри ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Усадьба Попова
Відкритий Уряд
Кращий державний службовець
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Управління житлово-комунального
 господарства Запорізької облдержадміністрації
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області