ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ВІДКРИТО РАХУНКИ БЛАГОДІЙНОГО МАРАФОНУ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ          Шановний виборцю!

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Грудень 2018 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 284670 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 11188 разів

Освіта

Переглядів: 10119 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 10059 разів

Костянтин Бриль: «Кожного дня ми бачимо зміни та рухаємося вперед»

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів зустріч зі студентами вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації у Запорізькому обласному центрі молоді. Тема спілкування - «Рішення - в дію!»  стосувалися найважливіших питань області та Запоріжжя, а  також пріоритетних завдань роботи облдержадміністрації.

Відповідаючи на запитання молоді, Костянтин Бриль виділив кілька основних напрямків діяльності влади регіону.

- Одним із пріоритетів можу назвати відновлення міжнародного аеропорту «Запоріжжя». Цей напрям є моєю особистою мрією. Разом з міською владою Запоріжжя,  за підтримки Кабінету Міністрів України вже менше ніж за два тижні ми починаємо заливати фундамент нового терміналу. Його вартість близько 700 мільйонів гривень. А в підсумку ми отримаємо сучасний термінал на кшталт того, що є в Жулянах. Коли ми відновимо аеропорт, це дасть поштовх для розвитку регіону. Йдеться про логістику, економіку, туризм та багато іншого. Наприклад, чимало турецьких авіакомпаній уже запропонували нам зробити Запоріжжя транснаціональним пунктом для перельотів у Європу через Стамбул. Ми провели чимало підготовчих робіт, аби отримати погодження всіх відомств. Також нині ведемо не меншу роботу для отримання фінансування з держбюджету на будівництво доріг в області. Йдеться про суму понад 2 мільярди гривень. У підсумку маємо отримати якість доріг не гірше за ті, що нині будує турецька фірма у Дніпровському напрямку. Чимало проектів нині залежить від злагодженої роботи з облрадою та владою в районах. Від цього залежатиме не тільки розвиток регіону, а й упровадження в життя всіх важливих реформ, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За словами очільника регіону, чимало факторів змінили сучасну Україну. Серед головних - наслідки світової політичної та економічної кризи, анексія Криму, військові дії на Сході держави. З іншого боку, з 2014 року почали втілюватися в життя глибинні реформи,  розпочаті українською владою. Зокрема реформа децентралізації. Ще 1 квітня 2014 року Уряд ухвалив Концепцію реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, що була проголошена Президентом України Петром Порошенком. Як наслідок, значні повноваження та бюджетні надходження були передані з державного рівня на місцевий.

Як наголосив Костянтин Бриль, у європейських містах влада громад уже давно є звичним явищем, оскільки місцеві жителі краще знають власні потреби. В Україні ж через відсутність повноважень на місцях стан регіональної інфраструктури, освіти та медицини був далеко не кращим.

- Звернувши на шлях децентралізації, Україна почала зі створення територіальних громад. Громада, яка об’єднала жителів сусідніх міст та сіл, стала фундаментом нової структури влади. На початок 2017 року в області налічувалося 16 ОТГ, до кінця 2017 року заплановано створення З6. Новостворені громади почали самі вирішувати питання ремонту доріг, покращення умов в освітній і медичній сферах, збирати податки, - повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Він також додав, що згідно з дослідженням Київського міжнародного інституту соціології 46% українців уже побачили позитивні зміни від додаткових фінансів, отриманих місцевою владою.

Костянтин Бриль підкреслив, що в останні роки Україна провела критично важливі реформи, а ставлення народу змінилося до багатьох речей.

- Прийнято новий Закон України «Про освіту», якого ми чекали довгий час, розпочалася пенсійна реформа, медична реформа, будуть надаватися електронні довірчі послуги, які будуть впливати на легкість ведення бізнесу в Україні. Кожного дня ми бачимо зміни, ми рухаємося вперед і в минуле немає вороття. Сьогодні від нас з вами залежить майбутнє. Вам, молоді, необхідно брати участь у реформуванні країни, в її перезавантаженні. Кожному з нас держава дає право брати участь у реформуванні, надавати пропозиції, брати участь у громадському обговоренні нових законопроектів. Жити в епоху змін - це відповідально та нелегко, але цікаво і перспективно. Наша зустріч сьогодні символізує єдність молоді та влади, єдність думок і поглядів, найголовніше - єдність дій, - наголосив  Костянтин Бриль.

Керівник регіону також відповів на запитання студентів. Серед найважливіших: держгарантії пільгового проїзду для студентів до місця навчання і додому; відновлення Запорізького центру молоді,  підсумки Революції Гідності, обіцянки її лідерів та їх виконання, зокрема, стосовно сильної армії, Угоди про асоціацію, зони вільної торгівлі і безвізового режиму з Європейським Союзом.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Середа, 01 Листопада 2017 08:33

Переглядів: 247


Поділитися:

ПРО ГОЛОВНЕ

Шановний виборцю!

До уваги зміни в земельному законодавстві.doc

До уваги педагогічних працівників спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.docx

ПроектДПТ-ДДК.pdf

ДПТ_Степногірськ.pdf

РОЗПОРЯДЖЕННЯ23.05.2018№176.doc

РОЗПОРЯДЖЕННЯ23.05.201№177.doc

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 24.05.2018№178.doc

Про новий механізм отримання технічних засобів реабілітації.doc

План графік ПТЛ на І півріччя 2018.doc

Вшанування Героїв України

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

Про професійну реабілітацію інвалідів (Інвалідів АТО)

Інформація для мешканців району про оповіщення НС

Процес відведення державних сільгоспземель має стати комфортним і зрозумілим для кожного громадянина

Інформація для громадян України, які приїздять до Василівського району з АР Крим, м_Севастополь, Луганської та Донецької обл

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

Декларація нова

ЗРАЗОК заповнення заяви та декларації на субсидію

Путівки в санаторій для учасників АТО

Про роботу КЗ «Запорізький обласний центр соціально психологічної допомоги» Запорізької обласної ради.doc

Чого чекати від громад

Рахунки благодійних внесків для внутрішньо переміщеніх осіб

Про зміни до порядку надання субсидії з травня 2017.doc

Інструкція заповнення заяви і декларації

РОЗПОРЯДЖЕННЯ по СПОСТЕРЕЖНІЙ КОМІСІЇ.rtf

 


ОБ’ЯВИ РДА З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯпри ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Усадьба Попова
Відкритий Уряд
Кращий державний службовець
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Управління житлово-комунального
 господарства Запорізької облдержадміністрації
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області