ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 334634 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12206 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11194 разів

Освіта

Переглядів: 10681 разів

Попередження насилля серед учнів

          Проблема  насильства дуже актуальна і болюча  для нашого суспільства.

В наш час, нажаль, спостерігається зростання кількості фактів насильства, особливо по відношенню до дітей та жінок. Насильство не повинно траплятися ні з ким. Але воно трапляється! Факти жорстокості відбуваються всюди: в сім’ях,  учбових закладах, в будівлях, на вулицях. Кожен може постраждати від насилля: діти, молодь, літні люди, багаті чи бідні. Не можливо бути байдужим до цієї проблеми!

        Особливе занепокоєння викликають численні факти насильства і жорстокості  по відношенню до дітей. Необхідно наголосити, що діти нерідко стають жертвами насильства тому, що неправильно поводяться, схильні до небезпечної і ризикової поведінки, не вірять в страшні наслідки подібної поведінки, недостатньо інформовані про основні правила безпеки і не користуються ними, часто не знають куди можна звернутися по допомогу. Таким чином спостерігається низький рівень інформованості неповнолітніх щодо проблеми насильства. Не вистачає дітям саме кваліфікованої та правдивої інформації.  

       Традиційно Василівський районний ЦСССДМ проводить районні місячники з питань попередження насильства. В жовтні 2017 в рамках місячника заплановано проведення профілактичних бесід з дітьми із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на тему: «Світ без насилля», групової роботи з учнями ЗОШ

м.Василівка, м.Дніпрорудне, смт. Степногірськ, сіл Балки, Скельки, Приморське, Орлянське, М.Білозерка.

        Профілактичний місячник розпочався з проведення комплексного заходу щодо попередження насильства серед учнів на базі Василівської ЗОШ № 1. Інформаційно – просвітницьку роботу проводила бригада спеціалістів у складі: провідного фахівця із соціальної роботи Василівського районного ЦСССДМ Віктора Мандичева, спеціаліста управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяни Васютіної, співробітника Василівського відділу поліції Тетяни Бєляєвої. Спеціалісти надали дітям змістовну та необхідну інформацію за такими темами: види насильства,  причини та наслідки, як не стати жертвою насильства, правила особистою безпеки, куди звернутися по допомогу, кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх. Після заходу діти отримали кваліфіковані відповіді на свої запитання, профілактичні буклети та мали змогу висловити  власну думку з даної проблематики.

        Основна мета подібних заходів – це  навчити дітей правилам безпечної поведінки та вберегти їх від насильства.

         Спеціалісти висловлюють подяку адміністрації школи за організацію профілактичного заходу.

 

Районний центр соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді     

Понеділок, 02 Жовтня 2017 11:41

Переглядів: 1124


Поділитися: