ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Червень 2018 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 250419 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 10304 разів

Освіта

Переглядів: 9592 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 9192 разів

Державний фонд регіонального розвитку – це майбутнє регіонів України

Створення Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) є однією з умов прискорення соціально-економічного розвитку регіонів України, переведення державних інструментів розвитку регіонів на нову основу, відхід від старої практики фінансування виключно будівництва все нових об’єктів, передусім, бюджетної сфери, які домінували в переліках фінансування за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів, субвенцій на соціально-економічний розвиток окремих територій, державних цільових програмах.

Створення ДФРР дозволяє започаткувати в Україні фінансування проектів регіонального розвитку на конкурсній основі та відповідно до регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації. Державний фонд регіонального розвитку визначено статтею 24-1 Бюджетного кодексу України.

У 2017 році на регіони України виділено 3,5 млрд. грн. на реалізацію проектів регіонального розвитку, у тому числі, щодо спрямування 10% коштів на фінансування проектів розвитку спортивної інфраструктури та енергоефективності державних і комунальних медичних та навчальних закладів.

У 2017 році за рахунок Державного фонду регіонального розвитку буде профінансовано 84 проекти з розбудови  фізкультурної та спортивної інфраструктури у різних регіонах країни.    

Така кількість об’єктів вперше серед проектів регіонального розвитку з початку впровадження такого інструменту як ДФРР, що навіть більше, ніж 10% від всіх інвестпрограм ДФРР. Серед трійки лідерів-регіонів з реалізації таких проектів: Львівська – 10 проектів на суму понад 15 млн.грн., Запорізька – 9 проектів – на понад 22 млн. грн. і Луганська – 8 проектів – на понад 21 млн. грн.

У 2017 році доведений загальний обсяг коштів на Запорізьку область складає 114,5 млн. грн, до кінця року планується реалізація 29 проектів.  

Василівська райдержадміністрація кожного року активно приймала участь в оформленні і подачі заявок для отримання коштів за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. На 2017 рік відділом економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації подано 6 проектів, 2 з яких пройшли відбір регіональною комісією та комісією у Мінрегіонбуді. Такими обʼєктами стали:

-                     «Утеплення спортивного комплексу КЗ «ФОК «Таврія» ВРР ЗО – капітальний ремонт, 71600, мікрорайон 40 років Перемоги № 12, м. Василівка, Запорізька область» на суму 1579,822 тис. грн.;

-                     «Капітальний ремонт системи опалення КЗ "Степногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Василівської районної ради Запорізької області, розташованої смт. Степногірськ, вул. ЛесіУкраїнки, 2» на суму 1499,199 тис. грн.

Не залишилася осторонь і місцева влада, яка здійснила обовʼязкове, передбачене законодавством, співфінансування у розмірі 10% від кошторисної вартості обʼєктів, за рахунок коштів районного бюджету.

Наразі очікується фінансування обʼєктів і, як фінал – діти та усі спортсмени району будуть мати змогу знаходитися в комфортних умовах, перебуваючи в цих закладах соціальної інфраструктури району.

Але не треба думати, що кошти ДФРР усі розподілені. Триває активна робота щодо підготовки і подання проектів для участі у конкурсі, який оголошений додатково на 2018 рік. Дані проекти повинні обовʼязково відповідати основним критеріям відбору: розвиток спортивної, освітньої та медичної інфраструктури і енергоефективні об’єкти з комплексним підходом. Планується підготувати 7 проектів, які необхідно подати до Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації у термін до 03.09.2017 року.

Сподіваємося, що і у наступному році кошти ДФРР не оминуть Василівський район.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

 

 

П'ятниця, 04 Серпня 2017 15:17

Переглядів: 196


Поділитися:

ПРО ГОЛОВНЕ

ПроектДПТ-ДДК.pdf

ДПТ_Степногірськ.pdf

РОЗПОРЯДЖЕННЯ23.05.2018№176.doc

РОЗПОРЯДЖЕННЯ23.05.201№177.doc

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 24.05.2018№178.doc

Про новий механізм отримання технічних засобів реабілітації.doc

План графік ПТЛ на І півріччя 2018.doc

Вшанування Героїв України

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

Про професійну реабілітацію інвалідів (Інвалідів АТО)

Інформація для мешканців району про оповіщення НС

Процес відведення державних сільгоспземель має стати комфортним і зрозумілим для кожного громадянина

Інформація для громадян України, які приїздять до Василівського району з АР Крим, м_Севастополь, Луганської та Донецької обл

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

Декларація нова

ЗРАЗОК заповнення заяви та декларації на субсидію

Путівки в санаторій для учасників АТО

Про роботу КЗ «Запорізький обласний центр соціально психологічної допомоги» Запорізької обласної ради.doc

Чого чекати від громад

Рахунки благодійних внесків для внутрішньо переміщеніх осіб

Про зміни до порядку надання субсидії з травня 2017.doc

Інструкція заповнення заяви і декларації

РОЗПОРЯДЖЕННЯ по СПОСТЕРЕЖНІЙ КОМІСІЇ.rtf

 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯпри ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Усадьба Попова
Відкритий Уряд
Кращий державний службовець
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Управління житлово-комунального
 господарства Запорізької облдержадміністрації
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області