ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Лютий 2018 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22  
Пт 2 9 16 23  
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 228466 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 9751 разів

Освіта

Переглядів: 9158 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 8733 разів

Телемарафон «Пам'ять» уже зібрав майже мільйон благодійних внесків

Підбито попередні підсумки  благодійного телемарафону  «Пам'ять», який відбувся з нагоди Дня пам’яті, примирення та Дня Перемоги.  За станом на 10 травня в цій акції взяли участь 558 колективів підприємств різних форм власності, навчальних і медичних закладів, сільських виробничих підприємств, кооперативів, агрофірм, приватних підприємців, депутатів від сілського до обласного рівня, жителів області. Загалом  на рахунок телемарафону надійшло 969,9 тисячі гривень благодійних коштів, а також товарів (взуття, фрукти та книги) на суму 35,7 тис. грн. Наразі кошти продовжують надходити.

За словами організаторів, насамперед  заслуговує на щиру подяку активність підприємств середнього і малого бізнесу,  установ та жителів міста Бердянська, бо понад четверту частину учасників нинішнього телемарафону складають саме благодійники з Бердянська.

Найактивнішими в телемарафоні «Пам'ять» за кількістю учасників серед міст обласного значення стали: м. Бердянськ – 157 учасників,  м. Мелітополь  – 26 учасників; серед районів: Пологівський  – 47, Оріхівський район – 44, Василівський  – 41,  Бердянський район – 30.

Найбільші суми благодійних внесків зібрали: серед міст обласного значення - м. Бердянськ ( 95234 грн.),  м. Мелітополь  (52298 грн.); серед районів - Чернігівський  (50350 грн.), Михайлівський  (46800 грн.), Бердянський  (45501 грн.), Пологівський  (44919 грн.), Мелітопольский (33700 грн.), Приазовський – (30300 грн.),  Гуляйпільський  - 22787 грн.

Значні благодійні внески зробили Запорізька облдержадміністрація, обласна рада, міська рада. З самого початку проведення телемарафону до Дня Перемоги щороку в акції беруть  активну участь ВАТ МК «Запоріжсталь»,  СВК «Світанок», ПСП «Агрофірма «Росія», ФГ «Таврія-Скіф», СВК «Новомихайлівський», ПАТ «Запоріжвогнетрив», ПАТ «Запоріжкокс», НПКО «ТАТА», ТОВ ВКФ «Мелітопольська черешня», ДП «Івченко-Прогрес», ТОВ «Автопривод», ТОВ «Олександрівське», ПрАТ «Пологівський ОЕЗ», ТОВ «Токмак Солар-Енерджі», ТОВ «Агроконтинент» та ТОВ «Агро-Континент-Приват», АТ «Михайлівський райагропостач», ВСК «Нива», Запорізька єпархія Української православної церкви та інші підприємства та установи регіону

Також активну участь у нинішньому телемарафоні взяла молодь з м. Бердянська, Оріхівського, Новомиколаївського, Пологівського та Василівського районів. Учні та їх батьки з понад 110 загальноосвітніх шкіл, гімназій, колегіумів  перерахували благодійні кошти в фонд телемарафону.

Наразі рахунок марафону залишається відкритим до 22 червня, після чого підсумки «Пам’яті» 2017 року будуть підбиті остаточно. Всі  зібрані кошти  спрямують адресно на потреби ветеранів та учасників АТО.

Нагадаємо, телемарафон «Пам'ять» у цьому році проводиться 18-й рік поспіль за ініціативою Запорізької обласної організації ветеранів України за активної підтримки  Запорізької обласної державної адміністрації та обласної ради, за  участю ветеранських організацій з усіх адміністративних територій міст і районів області, об'єднаних територіальних громад.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Четвер, 11 Травня 2017 15:58

Переглядів: 155


Поділитися:

ПРО ГОЛОВНЕ

Об'ява.docx

 

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ ВАСИЛІВСЬКОЇ РДА.pdf

 

План графік ПТЛ на І півріччя 2018.doc

Вшанування Героїв України

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

Про професійну реабілітацію інвалідів (Інвалідів АТО)

Інформація для мешканців району про оповіщення НС

Процес відведення державних сільгоспземель має стати комфортним і зрозумілим для кожного громадянина

Інформація для громадян України, які приїздять до Василівського району з АР Крим, м_Севастополь, Луганської та Донецької обл

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

Декларація нова

ЗРАЗОК заповнення заяви та декларації на субсидію

Путівки в санаторій для учасників АТО

Про роботу КЗ «Запорізький обласний центр соціально психологічної допомоги» Запорізької обласної ради.doc

Чого чекати від громад

Рахунки благодійних внесків для внутрішньо переміщеніх осіб

Про зміни до порядку надання субсидії з травня 2017.doc

Інструкція заповнення заяви і декларації

РОЗПОРЯДЖЕННЯ по СПОСТЕРЕЖНІЙ КОМІСІЇ.rtf

 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯпри ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Усадьба Попова
Відкритий Уряд
Кращий державний службовець
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Управління житлово-комунального
 господарства Запорізької облдержадміністрації
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим