ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 463387 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 15244 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 15099 разів

Освіта

Переглядів: 12875 разів

У рамках Дня цивільного захисту рятувальники та освітяни провели семінар-нараду

27 квітня на базі комунального закладу «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» фахівці ДСНС області спільно з освітянами провели кущовий семінар у рамках Дня цивільного захисту. В заході взяли участь голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, начальник   Управління організації заходів ЦЗ ГУ ДСНС України в Запорізькій області, полковник служби цивільного захисту О.Дунаєв, начальник відділу по роботі зі стратегічними вибухопожежонебезпечними об'єктами та застосування санкцій ЦЗД, підполковник служби цивільного захисту Д. Жолобов, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та професійної освіти Управління дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної та вищої освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації В.Панченко, начальник відділу освіти Василівської районної державної адміністрації Н.Задорожна, керівники загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

 

Під час проведення теоретичної частини учасники обговорили пріоритетні напрямки навчально-виховної діяльності комунального закладу у забезпеченні безпеки дітей, управлінське забезпечення установ і закладів з питань безпеки життєдіяльності. Рятувальники надали освітянам методичні рекомендації щодо організації протипожежної безпеки в закладах освіти і обговорили з учасниками правила евакуації з приміщення, в якому виникла пожежа та використання первинних засобів пожежогасіння.

У практичній частині семінару співробітники ДСНС спільно з педагогами і вихованцями навчального закладу  провели тренування щодо дій під час повідомлення про радіаційну небезпеку.

На базі ДНЗ "Сонечко" вихователі спільно з рятувальниками відпрацювали дії під час повідомлення про виявлення ртуті.

Для ефективного засвоєння отриманих знань на уроках з основ безпеки життєдіяльності, школярі вчилися шити ватно-марлеву пов’язку, адже це самий простий засіб захисту органів дихання, який застосовується у разі забруднення повітря.

Також, вихованці «Дивосвіту» у рамках інтерактивного заняття з образотворчого мистецтва, вшановуючи подвиг героїв-ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, виліпили з глини мирний атом та Дзвін Миру як символ пам’яті та невимовної вдячності за ту жертву, яку поклали рятувальники в ім’я майбутнього нашої держави й усього світу. 

П'ятниця, 28 Квітня 2017 14:34

Переглядів: 582


Поділитися:

ОБ’ЯВИ РДА З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області