ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 441899 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14480 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13864 разів

Освіта

Переглядів: 12449 разів

Кандидати у прийомні батьки вчаться створювати родину

Запорізьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2017 рік заплановано шість навчань для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники. Розпочато друге навчання, в якому беруть участь 12 осіб з міст  Запоріжжя, Бердянська та Мелітополя, а також Василівського, Вільнянського, Гуляйпільського, Михайлівського та Чернігівського районів.

Протягом трьох днів слухачі опрацьовують найбільш актуальні питання, такі як  місце прийомної сім’ї в державній системі влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; організація процесу встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу; соціально-психологічні особливості дітей, які потребують сімейного виховання; соціальне супроводження сім’ї, яка взяла на виховання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування.

За словами фахівців, такі заняття дозволяють підготувати кандидатів у прийомні батьки, опікунів, піклувальників до усвідомленого вибору щодо взяття дітей під опіку, в прийомну сім’ю, здійснення ними функцій по нагляду, розвитку дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, налагодити взаємодію із спеціалістами соціальних служб, які здійснюють супроводження прийомних сімей.

До навчання запрошують тих кандидатів, які пройшли ретельний відбір спеціалістами центрів та служб у справах дітей на предмет бажання та можливості виховувати  дітей-сиріт  у своїй родині.

Регіональні тренери Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  за підсумками  навчання надають висновок щодо можливості  слухачів бути потенційними батьками.

Наразі в Запорізькій області функціонує 201 прийомна сім’я,  де виховується 409 дітей,  та 27 дитячих будинків сімейного типу, в яких зростають  176 дітей. Крім цього, в області оселилися дев’ять  прийомних сімей та чотири  дитячих будинки сімейного типу із числа вимушених переселенців. Усі вони перебувають під соціальним супроводженням центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Четвер, 13 Квітня 2017 13:31

Переглядів: 407


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області