ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 463150 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 15204 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 15087 разів

Освіта

Переглядів: 12862 разів

На основі запорізького досвіду освітяни будують шляхи взаємодії батьків, учнів і школи

У Дніпрорудненській гімназії «Софія» відбувся всеукраїнський практично-орієнтовний діалог на тему «Формування партнерського соціуму в умовах Нової української школи», започаткований у рамках дослідно – експериментальної роботи «Формування партнерських відносин батьків і вчителів як засіб розвитку особистості учня». У заході взяли участь працівники освіти, методисти, психологи, керівники навчальних закладів із  Київської області та Києва, Дніпропетровської, Харківської, Херсонської областей, а також  усіх міст  і районів Запорізької області.

За словами директора Департаменту освіти і науки  облдержадміністрації  Тетяни Озерової,  питання взаємодії та партнерства вчителів та батьків є дуже важливим для формування в учнів готовності до самореалізації, інтеграції  можливостей сім’ї та школи для досягнення успішності дитини,  виховання культури здоров’я учнів.

Саме така модель взаємин вибудовується в Дніпрорудненській гімназії «Софія», яка стала базою для проведення заходу всеукраїнського рівня.  На думку директора гімназії Валентини Пилипенко, основою реалізації моделі партнерських відносин навчального закладу з сім’єю, а також суттю очікуваного результату є зріла  позиція батьків, які свідомо беруть на себе відповідальність за виховання дітей. Саме сформованість такої позиції з боку батьків і повага до проблем сім’ї,  виявлення потреби у наданні допомоги в їхньому розв’язанні   з боку педагогів є гарантією успішної реалізації моделі партнерської взаємодії.

У  ході  роботи  були виділені  напрями взаємодії з батьками для розвитку особистості школяра: родинно – педагогічне виховання культури здоров’я учнів, інтеграція актуальних можливостей сім’ї та школи у досягненні успішності дитини, взаємодія вчителів та батьків на шляху формування в учнів готовності до самореалізації, виховання учня - громадянина, учня – патріота в умовах співпраці сім’ї та школи.

За підсумками діалогу його учасниками визначено педагогічні умови формування партнерських відносин педагогів та батьків у контексті розвитку дитини  в  умовах життєдіяльності навчального закладу, шляхи формування партнерських відносин педагогів та батьків як засіб розвитку особистості дитини, розроблено ефективну технологію формування партнерських відносин педагогів та батьків у контексті розвитку дитини, окреслено інформаційно-освітній простір для формування партнерських відносин педагогів і батьків.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Середа, 12 Квітня 2017 16:47

Переглядів: 386


Поділитися:

ОБ’ЯВИ РДА З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області