ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 478140 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 17409 разів

Освіта

Переглядів: 14109 разів

Візит заступника голови облдержадміністрації

Сьогодні, в рамках робочого візиту, район відвідав заступник голови Запорізької облдержадміністрації Олександр Бабанін.

За участі голови райдержадміністрації Валерія Кошеленка, заступника голови райдержадміністрації Василя Зайцева, депутата обласної ради Катерини Луценко, в.о. директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Андрія Полякова, голови районної ради Дениса Калініна він здійснив відвідування окремих сільськогосподарських підприємств району (ФГ «Нива», ТОВ «Деметра-Вектор», ТОВ «Кам'янський степ») з метою ознайомлення з основними видами діяльності господарств.

Керівник ФГ «Нива» Віктор Дубас провів для керівників екскурсію господарством, основним напрямком діяльності якого є вівчарство. Племінне стадо овець ФГ «Нива» налічує 1000 голів.

Сільськогосподарське підприємство ТОВ «Деметра-Вектор» порадувало гостей високими досягненнями у сфері тваринництва. Директор товариства Валерій Смірський розповів про успіхи й здобутки у вирощуванні поголів’я свиней.

У ТОВ «Кам'янський степ» тривають роботи з реконструкції овочесховища. За словами керівника підприємства Олександра Довгого, передові технології допоможуть довше зберігати урожай свіжим та корисним.

Олександр Бабанін також взяв участь у нараді з керівниками міськселсільрад району щодо вирішення актуальних питань розвитку території. Обговорено вирішення земельних питань, у тому числі, надання безоплатних земельних ділянок учасникам АТО для ведення особистого сільського господарства. Розглянуто стан здійснення заходів щодо запобігання африканської чуми свиней та виконання ветеринарного та протиепізоотичного законодавства на території району. Проаналізовано результати операції «Урожай 2016» та основні напрямки проведення операції у поточному році.

Заступник голови облдержадміністрації наголосив, що «вирішення більшості проблемних земельних питань залежить саме від проведення операції «Урожай». Тому виведення з тіні аграріїв та легалізація робочих місць – одне з найперших завдань обласного та районного керівництва».

Крім того, відбувся особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації Олександром Бабаніним. Розглянуто 3 звернення від мешканців району, зокрема: звернення учасника АТО, інваліда 3 групи (с.М.Білозерка) щодо сприяння у санаторному лікуванні; звернення мешканця Широківської сільської ради стосовно вирішення питання продовження договору оренди земельної ділянки; звернення мешканця м.Василівка щодо вирішення екологічних проблем на території міста та району. Заявникам надано кваліфіковану консультацію. Питання взято на контроль.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

Вівторок, 11 Квітня 2017 16:50

Переглядів: 696


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області