ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 463150 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 15204 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 15086 разів

Освіта

Переглядів: 12862 разів

Важливі питання підтримки ВПО

За даними Міністерства соціальної політики нині в Україні нараховується більш, ніж 1 700 000 тисяч тільки офіційно зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб (ВПО). До того ж більшість з них становлять жінки і діти. Саме ця категорія ВПО стикається з безліччю економічних, соціальних, правових та інших проблем – житло, робота, опалення, одяг, продукти харчування, відновлення особистих документів, охорона здоров’я, освіта тощо.

Найбільше внутрішньо переміщених осіб зареєстровано у Донецькій, Харківській, Запорізькій та Дніпропетровській областях. Саме в цих областях було заплановано проведення навчальних заходів для представників державних установ, які мають відношення до надання допомоги зазначеній категорії.

20 та 21 березня поточного року за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках Проекту «Розповсюдження передового досвіду вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб» відбувся другий дводенний семінар для представників установ безоплатної правової допомоги, організований БО «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» за темою: «Проблеми соціально-правового характеру, що виникають у внутрішньо переміщених осіб на новому місці проживання».

Участь у навчанні прийняли й фахівці Василівського бюро правової допомоги.

         Були розглянуті окремі питання, серед яких особливості роботи з внутрішньо переміщеними особами при їх безпосередньому зверненні; проблеми соціального характеру, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи під час переїзду на нове місце проживання; проблеми правового характеру, що виникають у внутрішньо переміщених осіб на новому місці проживання/перебування та законодавче врегулювання щодо реєстрації, поселення та проживання внутрішньо переміщених осіб. Було представлено кращі практики вирішення правових та соціальних проблем ВПО по території України.

Допомагали в цьому учасникам семінару юрист БО «ВБФ «ГОРЄНІЄ» Артем Фоменко та радники Міністерства соціальної політики з питань ВПО в Запорізької області Анастасія Перепелиця.

Під час спільного обговорення основних проблем соціального та правового характеру, що виникають у внутрішньо переміщених осіб було виявлено та розроблено найбільш дієві механізми вирішення цих проблем. Після чого Артем Фоменко навів приклади кращих практик вирішення найпоширеніших правових та соціальних проблем зазначеної категорії.

Проведення зазначеного заходу мало важливе значення, адже під час обговорень були окреслені основні проблемні питання, з якими звертаються внутрішньо переміщені особи з урахуванням специфіки Запорізького регіону та представлено кращі практики вирішення таких питань.

Вівторок, 04 Квітня 2017 08:22

Переглядів: 365


Поділитися:

ОБ’ЯВИ РДА З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області