ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410579 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13817 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13188 разів

Освіта

Переглядів: 11930 разів

Діловодство та документообіг – справа серйозна

В районній державній адміністрації, керуючись ст.ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 №1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади» та з метою удосконалення документування управлінської інформації та організації роботи з документами в апараті, структурних підрозділах райдержадміністрації, місцевих органах виконавчої влади, забезпечення організації електронного документообігу із застосуванням електронного цифрового підпису, роботи з електронними документами було розроблено власні нормативні інструкції з діловодства.

3 квітня керівник апарату райдержадміністрації В.Давидков провів апаратне навчання з начальниками і спеціалістами відділів та управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації з питань роз’яснення Інструкції з діловодства в апараті Василівської районної державної адміністрації, прийнятої розпорядженням голови райдержадміністрації від 27.02.2012 №132, з яким учасників учбової наради ознайомила начальник загального відділу райдержадміністрації О.Живиця. Було детально пояснено з кожного пункту Інструкції, дано відповіді на запитання працівників - держслужбовців з правил порядку чіткого і неухильного виконання даного документу.

Про підготовку інформації щодо виконання доручень голови облдержадміністрації та райдержадміністрації слухачів ознайомила заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Н.Плюйко.

З вимогами та порядком підготовки проектів рішень районної ради, строками подачі проектів на розгляд учасників навчання ознайомив начальник відділу організаційно-правової роботи районної ради О.Ошурков.

Підводячи підсумки, керівник апарату райдержадміністрації наголосив на суворому дотриманні виконавської дисципліни та неухильному виконанні посадових обов’язків.

Відділ внутрішньої політики РДА

Середа, 04 Квітня 2012 07:46

Переглядів: 1364


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області