ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 411333 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13839 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13220 разів

Освіта

Переглядів: 11955 разів

Допомогти сільгоспвиробникам, долучитися до Програми сприяння розвитку територій

Голова райдержадміністрації С.Грачов провів щотижневу апаратну нараду з заступниками голови райдержадміністрації та керівниками окремих структурних підрозділів, установ та організацій, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

Зокрема, детально проаналізовано ситуацію щодо проведення в районі ремонтних робіт автошляхів державного та місцевого значення. Керівник підприємства «Райавтодор» Ю.Колмик поінформував, що наразі роботи тимчасово призупинено у зв’язку з відсутністю фінансування. С.Грачов наголосив, що керівник повинен ситуацію тримати на постійному особистому контролі, щоб ремонти здійснювалися якісно, з дотриманням всіх стандартів. Також необхідно посилити увагу щодо наведення належного санітарного стану вздовж доріг, бо це - перше, що бачать люди, пересікши межі району.

В.о. начальника управління агропромислового комплексу В.Зайцев доповів, що управлінням здійснюється організаційна робота по підготовці документів для проведення компенсаційних виплат сільгоспвиробникам за втрачені посіви. На жаль, ситуація невтішна: за попередніми підрахунками, втрати (в залежності від культури) по деяким полям складають 50 - 100 відсотків. Тому фінансова допомога держави аграріям дуже потрібна.

Окрім того, голова райдержадміністрації доручив заступнику з економічних питань Т.О.Карєвій вивчити можливість участі району у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Даний конкурс цікавий тим, що на розгляд виносяться проекти та програми за такими напрямками: удосконалення системи планування, забудови і благоустрою населених пунктів; удосконалення механізмів організації громадського порядку; розвиток туристичної діяльності та курортної справи; розроблення та реалізація проектів енерго- та ресурсозбереження, у тому числі у житлово - комунальній сфері, розвиток мережі громадського транспорту та багато інших.

Також розглянуто питання щодо створення комунального підприємства з організації пасажирських автоперевезень. На сьогодні визначено базу, де дане підприємство може розташуватися, здійснюється підготовка пакету документів, необхідних для його реєстрації.

До відома: з інформаційно-методичними матеріалами щодо проведення Всеукраїнського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування можна ознайомитися в каб.32 райдержадміністрації.

Відділ внутрішньої політики РДА

Вівторок, 03 Квітня 2012 10:46

Переглядів: 876


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області