ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Липень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 420379 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13993 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13370 разів

Освіта

Переглядів: 12100 разів

Проблеми підприємців потрібно розв’язувати на законодавчому рівні

Заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук провів засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва, де обговорили проблеми співпраці суб’єктів підприємницької діяльності через дозвільні центри з інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) в Запорізькій області.

- Коли ми тільки відкривали дозвільні центри по всій області, у нас виникло три серйозні проблеми. Перша – це питання відведення земельних ділянок, пов’язане з недостатністю людського ресурсу, але ця проблема практично вирішена. Друга пов’язана з роботою хлібної та карантинної інспекцій: дозвільні документи видавалися тільки в обласному центрі. І третя, найсерйозніша на сьогодні, пов’язана з інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю, саме тому їй присвячене наше засідання, - зазначив Петро Гончарук.

За словами радника голови облдержадміністрації з питань розвитку підприємництва Миколи Погрібняка, під час останньої наради з керівниками дозвільних центрів йому доповіли, що співробітники інспекції ДАБК відмовляють підприємцям у реєстрації декларацій, не надаючи повних роз’яснень.

- У ході впровадження реформ часто відбувається так, що спочатку є деякі розбіжності з законом, і тільки з часом ситуація вирівнюється. Необхідно так зробити і зараз: внести свої пропозиції до змін у законодавство, які дозволять нам вирішити всі проблеми. Система, яка існує зараз, коли суб’єкти підприємницької діяльності заповнюють декларації по кілька разів, які все одно не реєструються, підштовхує людей до пошуку легших шляхів, тобто людей, яким можна дати хабара, щоб прискорити та полегшити процедуру. У результаті, така постановка питання викликає тільки одне - розвиток корупції, - зазначив Микола Погрібняк.

Начальник юридичного відділу інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Запорізькій області Олександр Різник переконаний: щоб розв’язати це питання, треба відмінити реєстрацію декларацій.

- Зі свого боку ми робимо все можливе, щоб спростити роботу. Коли ми відмовляємо суб’єктам підприємницької діяльності в реєстрації декларацій, ми чітко розписуємо за всіма пунктами, де та які помилки допущено. Наприклад, одного разу нам довелося повертати декларацію сім разів, і щоразу ми отримували неправильний варіант. Справа в тому, що декларація не є дозвільним документом, але вимоги до неї такі самі. Наприклад, декларації, які надаються в податкову службу, ніхто не реєструє, чому ж ми повинні? Я бачу найкращий вихід з ситуації у наданні пропозицій до Уряду щодо внесення змін до законодавства, - зазначив Олександр Різник.

Учасники засідання задалися питанням, чи прописані в законодавстві підстави для відмови в реєстрації декларації в інспекції ДАБКу, але чіткої відповіді так і не отримали.

За словами заступника начальника інспекції ДАБК у Запорізькій області Дмитра Колупаєва, через необхідність реєстрації декларацій у працівників інспекції не залишається часу на основну роботу: контроль та перевірку самих об’єктів, на які й оформляється декларація.

У ході засідання прийнято рішення підготувати пропозиції щодо внесення змін до законодавства, які дозволять відмінити реєстрацію декларацій та знімуть соціальну напругу серед суб’єктів підприємницької діяльності.

Управління у справах преси та інформації

Четвер, 29 Березня 2012 06:12

Переглядів: 1018


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області