ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410447 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13810 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13185 разів

Освіта

Переглядів: 11927 разів

Про автоперевезення, участь в проекті ЄС/ПРООН, проблемні питання

19 березня голова райдержадміністрації С.В.Грачов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Також в нараді взяли участь голова районної ради С.В.Джуган та керівники окремих служб і закладів. С.Грачов детально проаналізував стан виконання раніше наданих доручень. Зокрема, було розглянуто питання щодо забезпечення своєчасності розрахунків за природний газ та електроенергію, складання реєстру проблемних питань по водопостачанню та теплозабезпеченню житлового фонду та закладів освіти району.

Окрім цього в ході наради було також розглянуто питання щодо проведення загальних зборів територіальних громад для створення громадських організацій і визначення мікро - проектів в рамках фінансування програми ЄС/ПРООН по Орлянській, Підгірненській, Верхньо - Криничанській сільських та Степногірської селищної ради

Керівник райдержадміністрації дав завдання детально розібратися в ситуації по видаткам на утримання одного учня по загальноосвітніх школах району, здійснити глибокий аналіз по кожному навчальному закладу та надати пропозиції щодо шляхів оптимізації витрат.

С.Грачов закликав суворо дотримуватись виконавської та бюджетної дисципліни в закладах охорони здоров’я та освіти, відчувати персональну відповідальність за наслідки діяльності.

На особливому контролі очільника району - впровадження внутрішньорайонних перевезень населення. Адже саме це питання дуже часто ставили мешканці сіл під час зустрічей голови райдержадміністрації з представниками громад. Тож на нараді було обговорено механізм реального впровадження маршрутів між населеними пунктами району, зокрема, шляхом створення відповідного комунального підприємства.

Відділ внутрішньої політики РДА

Понеділок, 19 Березня 2012 15:02

Переглядів: 1016


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області