ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 411332 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13839 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13220 разів

Освіта

Переглядів: 11955 разів

Президент доручив Уряду підготувати зміни до Держбюджету з метою послідовного впровадження соціальної політики щодо підвищення стандартів життя

Президент України Віктор Янукович доручив Уряду забезпечити підготовку і внесення на розгляд Верховної Ради законопроектів, які стосуються змін до Держбюджету-2012 та деяких інших законодавчих актів.

Відповідне доручення Глава держави дав Прем’єр-міністру Миколі Азарову з метою послідовного впровадження державної соціальної політики щодо підвищення стандартів життя людей.

Уряд має передбачити заходи із забезпечення з 1 травня 2012 року:

- проведення перерахунку пенсій, призначених та перерахованих до 2008 року, із застосуванням показника середньої зарплати на одну застраховану особу в цілому в Україні за 2007 рік, з якої сплачено страхові внески;
- установлення розміру підвищення до пенсій членам сімей померлих інвалідів війни на рівні 42% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;
- збільшення розмірів підвищень до пенсій відповідним категоріям учасників війни, передбаченим законом, з 10 до 15 відсотків та з 15 до 20 відсотків;
- збільшення державної допомоги працездатним малозабезпеченим особам, які доглядають за психічно хворими, до розміру мінімальної зарплати.

Також мають бути підвищені розміри пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»: з 1 липня - на 10%, з 1 вересня - на 10%, з 1 січня 2013 року на 10,5%;

Йдеться також про підвищення розміру щорічної разової грошової допомоги, передбаченої Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», що виплачується у 2012 році: інвалідам війни І групи – до 2200 гривень, II групи – до 1920 гривень, III групи – до 1720 гривень.

Крім того, мова йде про скасування у 2012 році рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для осіб, які втратили працездатність, та інвалідів, а також поетапного скасування рівня забезпечення прожиткового мінімуму, установленого для дітей.

Також до 1 вересня 2012 року протезами та колісними кріслами мають бути забезпечені всі інваліди із вадами опорно-рухового апарату, які цього потребують.

Йдеться, крім того, про спеціалізоване медичне лікування громадян, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою; будівництво (придбання) житла для цієї категорії осіб, інвалідів війни, інвалідів по зору і слуху, передбачивши видатки на ці цілі відповідно до обгрунтованих потреб.

Також мають бути передбачені видатки за окремою бюджетною програмою на реабілітацію хворих на ДЦП дітей.

Йдеться і про компенсацію громадянам, які вкладали гроші в Ощадбанк та держстрахування, а також в низку державних фінансових зобов’язань СРСР.

Крім того, мова йде про необхідність збільшення видатків за відповідною бюджетною програмою на 269 млн гривень на створення сучасних перинатальних центрів у регіонах України.

Йдеться також про функціонування механізму здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян.

Згідно з дорученням, до 30 березня Уряд має забезпечити підготовку та внесення на розгляд ВР законопроекту щодо забезпечення громадян гідною роботою. У проекті потрібно зокрема передбачити стимули для роботодавців, які дають роботу молоді, інвалідам, особам передпенсійного віку, іншим уразливим категоріям населення.

Кабмін також має вжити заходів щодо вдосконалення роботи соціальних служб, повного охоплення їх послугами найуразливіших категорій населення тощо

До 20 квітня Уряд має вжити заходів для посилення соціальної справедливості у сфері оподаткування, зокрема забезпечити підготовку і внесення до парламенту проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу щодо запровадження податку на багатство.

До 2 квітня Уряд має вжити заходів щодо спрощення та здешевлення процедур, пов'язаних із реєстрацією (перереєстрацією) або зняттям з обліку транспортних засобів.

Президент також доручив Віце-прем'єр-міністру - Міністру соціальної політики Сергію Тігіпку забезпечити поетапне - з квітня 2012 року - осучаснення призначених у минулі роки страхових виплат потерпілим від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

За повідомленням прес-служби Президента України

П'ятниця, 16 Березня 2012 13:22

Переглядів: 834


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області