ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 411328 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13839 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13220 разів

Освіта

Переглядів: 11955 разів

Акція «Серце до серця: почуйте всі!» збиратиме кошти для дітей, залежних від інсуліну

З 16 квітня по 6 травня п.р. відбудеться VII акція «Серце до серця: почуйте всі!». Кошти, зібрані у цей період, будуть спрямовані на забезпечення індивідуальними інсуліновими помпами дітей, хворих на цукровий діабет.

Акція буде проводитися за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, управління освіти і науки ОДА та управління охорони здоров’я ОДА. Ініціатором та організатором акції на території Василівського району виступає Василівський районний ЦСССДМ.

Мета проведення акції - благодійний збір коштів, які будуть спрямовані на придбання спеціалізованого медичного обладнання для лікування дітей, хворих на діабет.

Торік акція проходила за підтримки райдержадміністрації, районної ради, Василівської та Дніпрорудненської міських рад. Благодійні кошти збирали 74 волонтери районного ЦСССДМ (студенти Василівського коледжу, учні професійного ліцею, педагоги, Червоний Хрест). Активну участь в акції прийняли колективи РДА, районної ради, міських рад, податкової інспекції, Пенсійного фонду, інших державних установ, охоплено всі учбові заклади району, комерційні структури, підприємства. Волонтери також збирали кошти в ході вуличної роботи.

Загальна сума зібраних та перерахованих на рахунок фонду “Серце до серця” благодійних коштів склала 11620 грн. 82 коп. Понад 18,6 тис. грн. коштів зібрано у Запоріжжі та 27,1 тис. грн. у Бердянську. За ці кошти благодійним фондом придбано дві помпи (шприц-ручка) для дітей, залежних від інсуліну. Інсулінова помпа є альтернативою багаторазовим ін’єкціям інсуліну і дозволяє проводити інтенсивну інсулінотерапію в поєднанні з моніторингом рівня глюкози і підрахунком кількості вуглеводів.

Волонтерів, які збиратимуть гроші у спеціальні одноразові скриньки, можна буде зустріти в усіх навчальних та лікувальних закладах, а також на вулицях міста. Не залишайтеся осторонь! Приєднайтеся до акції!

Відділ внутрішньої політики РДА

Середа, 14 Березня 2012 11:08

Переглядів: 989


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області