ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410807 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13823 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13195 разів

Освіта

Переглядів: 11932 разів

Сфера роботи ринків Василівки – в полі зору голови райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації С.В.Грачов зустрівся з підприємцями ринку «Південний» та КУ «Василівський міський центральний ринок». Ці зустрічі було заплановано в щільному графіку очільника району за результатами Дня відкритих дверей для представників малого та середнього бізнесу, який відбувся 16 лютого п.р.

На ринку «Південний» керівника району та його заступника Т.О.Карєву чекало близько 15 приватних підприємців, а також директор ринку І.Діденко. Під час спілкування розглянули питання щодо укладання договорів між адміністрацією ринка та підприємцями, які займаються торгівельною діяльністю на даному ринку, з обґрунтованою калькуляцією тарифів. Проблемним для підприємців є часте відключення електроенергії на робочих місцях, а також організація охорони торгівельних місць у неробочий час.

Потім очільник району С.Грачов та його заступник Т.Карєва побували на КП «Василівський центральний міський ринок». Від адміністрації ринку в зустрічі взяв участь його директор Д.Бондаренко та ініціативна група підприємців КП «Василівський центральний міський ринок».

Підприємців міського ринку хвилювали питання ліквідації несанкціонованої торгівлі на вул.Леніна та вул. Шевченко, перерахування тарифів на оренду приміщень та узгодження графіку роботи ринку, обґрунтована та прозора калькуляція тарифів, взаємини з ветеринарною службою та санстанцією щодо реалізації рибної продукції.

С.В.Грачов уважно вислухав всі пропозиції, думки. За результатами зустрічей надав доручення створити робочу групу з питання організації діяльності ринків у м.Василівка. Також запропонував провести круглий стіл за участю ініціативної групи підприємців, адміністрації ринку «Південний», адміністрації магазину «АТБ - маркет», спеціалістів юридичного відділу райдержадміністрації, спеціалістів ветеринарної та санітарної служби з питання затвердження тарифів, узгодження роботи ринку та інших проблемних питань з метою їх ефективного вирішення..

Відділ внутрішньої політики РДА

субота, 03 Березня 2012 07:36

Переглядів: 983


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області