ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 334613 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12206 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11193 разів

Освіта

Переглядів: 10681 разів

Район готовий залучитися до спільного Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II»

21 лютого при заступнику голови райдержадміністрації Т.О.Карєвій відбувся регіональний районний семінар щодо впровадження Програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ» на 2012 - 2015 роки» на території Василівського району для керівників органів місцевого самоврядування. Також на семінар були запрошені депутати районної та місцевих рад, представники громад Орлянської, П’ятихатської, Підгірненської та Верхньокриничанської сільських рад.

Проходив семінар за участю координатора спільного Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН у Запорізькій області Рябого О.В. та представника управління зовнішньоекономічних зв’язків Запорізької облдержадміністрації Горбатенко О. М.

Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» - один з наймасштабніших проектів ПРООН в Україні. За роки дії Проекту було реалізовано 1303 мікропроекти громад. Це – ремонти ФАПів, амбулаторій, шкіл і дошкільних навчально – виховних закладів, придбання обладнання та шкільних автобусів, реконструкція вуличного освітлення. Але, наголосив координатор, при впровадженні Проекту виникла низка проблем, серед яких основні - пасивність населення, відсутність коштів для співфінансування у місцевих бюджетах у повному обсязі, відсутність досвіду у цільових громад. Мета зустрічі – надати представникам громад вичерпну інформацію щодо Проекту, активізувати роботу з його реалізації.

Стратегічною метою Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», є розвиток спроможності місцевих громад та представників місцевих органів влади до участі в спільному процесі прийняття рішень та спрямування їх на співпрацю всіх зацікавлених сторін та участь всіх секторів суспільства у зміцненні місцевого самоврядування, кінцевою метою якого є забезпечення сталого гуманітарного розвитку. Принциповим є перебіг процесу «знизу до гори» із залученням партнерів нижньої, середньої та вищої ланок.

Присутнім представникам сільських громад координатором Проекту було детально роз’яснено умови співпраці та співфінансування в рамках даного Проекту.

На підставі даних роз’яснень до 15 березня 2012 року територіям рекомендовано зареєструвати громадські організації в установленому законодавством порядку.

Відділ внутрішньої політики РДА

Вівторок, 21 Лютого 2012 14:52

Переглядів: 995


Поділитися: