ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 441460 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14450 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13812 разів

Освіта

Переглядів: 12427 разів

Районний відділ Держкомзему в області - серед перших

Відділ Держкомзему в районі - той орган земельних ресурсів, який перший із всієї структури Держземагенства працює з власниками та орендарями землі, сільгоспвиробниками, фермерами. Поряд з оформленням документів дуже багато робочого часу ми витрачаємо на прийом відвідувачів, роз'яснення, консультації. Одним словом, відділ виконує стратегічні завдання та функціональні обов'язки, покладені державою.

Взагалі робота відділу за минулий рік за всіма напрямками діяльності оцінена позитивно, що дало змогу закріпиться на перших рядках рейтингу по області.

Так, одним із показників нашої діяльності є проведення роботи з місцевими органами самоврядування з розробки та втілення в життя програм з ефективного використання земель. Минулорік ми розробили програми "Про розмежування земель державної та комунальної власності", "Про інвентаризацію земель у Василівському районі" і успішно їх виконували.

На території району проведено перше розмежування по Балківській сільській раді, проект вже подано на затвердження до облдержадміністрації. В першому півріччі 2012 року заплановано розпочати розмежування земель Малобілозерської та Верхньокриничанської сільрад. Складено графік проведення розмежування по інших місцевих радах відповідно до затвердженої програми, але відділ докладе всіх зусиль для проведення розмежування всього району у 2012 році.

У районі практично закінчено проведення нормативно-грошової оцінки. Так, із 14 місцевих рад 8 вже затвердили матеріали нормативної грошової оцінки, останні 6 рад вже уклали договори на цю роботу.

Така активна робота місцевих рад у вказаних напрямках стала можлива тільки завдяки налагодженій взаємодії органів місцевого самоврядування та виконавчої влади району і відділу Держкомзему. Голова райдержадміністрації Сергій Володимирович Грачов дуже уважно ставиться до всіх пропозицій відділу і втілює їх у життя. Земельні питання не раз були предметом обговорень на нарадах в очільника району, на засіданнях координаційної ради, сесіях районної ради і колегії РДА. Всі програми, розроблені відділом, районна влада запропонувала місцевим радам взяти за основу у роботі із землевласниками.

Активно підтримує нас влада у впровадженні земельної реформи та створенні прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення. Голова райдержадміністрації не раз брав участь у телепередачах по темі земельної реформи. Спільно з владою ми постійно проводимо семінари-наради, створили мобільну групу з метою посилення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення з питань проведення реформи, оформили стенди з роз'яснювальним матеріалом у приміщенні райдержадміністрації та райради. У всіх місцевих радах провели семінари, брифінги, наради, "круглі" столи, на яких обговорили основні положення проекту Закону України "Про ринок земель" за участю власників земельних часток (паїв), сільгосптоваровиробників, голів та землевпорядників сільських і селищної рад.

Крім того, районна влада також з порозумінням віднеслась до виконання відділом Держкомзему поставленого Президентом України завдання по скороченню заборгованості по видачі державних актів. Райдержадміністрація та районна рада виділили на той період службові авто для працівників відділу Держкомзему для видачі державних актів на територіях сільських рад. Той період був важкий, але є результат: за 20 днів жовтня ми видали близько 850 державних актів. Завдяки дружній та злагодженій роботі всіх службовців відділу та підтримки Головного управління і районної влади, місцевих рад у районі завдання виконано. Цей досвід допоміг та навчив нас забезпечувати організацію та здійснювати реєстрацію правовстановлюючих документів на земельну ділянку, видачу довідок та витягів.

Приділяємо багато зусиль щодо раціонального використання і охорони земель. Провели семінар-нараду на тему: "Виготовлення проектів еколого-економічного обґрунтування сівозмін" з головами місцевих рад, керівниками сільгосппідприємств, в користуванні яких знаходиться більше 100 га земель сільгосппризначення.

Для виконання функцій охорони земель в районі створено робочу групу, яка перевіряє дотримання вимог земельного законодавства, працює разом із прокуратурою. Результати цієї роботи обробляються й досі, але місцеві бюджети після цих перевірок значно поповнилися.

Позитивний результат маємо у роботі з державним фондом документації із землеустрою.

Відділ Держкомзему щомісячно проводить збори землевпорядників місцевих рад: для ознайомлення сільських рад з новинками законодавства, для більш тісного спілкування та можливості реалізації завдань щодо інвентаризації земель. Нещодавно запровадили практику щомісячної перевірки всіх рішень місцевих рад стосовно земельних питань. І тепер маємо можливість оперативно вести облік проінвентаризованих земель, що виставлені на продаж (викуп), вести агітацію.

Забезпечення організації та здійснення реєстрації правовстановлюючих документів, раціональне використання і охорона земель, розробка та втілення в життя програм з ефективного використання земель, впровадження земельної реформи — ось пріоритети у діяльності нашого відділу. І саме сумлінна робота дала можливість зайняти гідне місце в рейтингу оцінки на рівні області.

В.о. начальника відділу Держкомзему

у Василівському районі А.Половенко

Вівторок, 07 Лютого 2012 06:16

Переглядів: 1564


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області