ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 441465 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14450 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13812 разів

Освіта

Переглядів: 12428 разів

Все заради дітей!

У Василівському районі завжди увага до дітей та їх освіти була одним із пріоритетів нашого суспільства та влади, які постійно докладають максимум зусиль, аби покращити начальний процес та матеріально-технічну базу… Отак, багато років віддано та наполегливо працює на благо Дніпрорудненської ЗОШ І-ІІ ступенів її директор Любов Прінь та дружний педагогічний колектив.

Саме за час директорства Любов Семенівни школа перетворилася на сучасний навчальний заклад, який гідно тримає свій рівень поряд з іншими районними школами. На сьогодні заклад активно продовжує розвиватися та удосконалюватися, чому сприяють вчителі, батьки, місцева влада та спонсори. Тут все робиться заради дітей!

На разі важливим питанням для навчального закладу є будівництво нової їдальні, бо стара знаходиться у іншому приміщенні. З цього приводу до школи завітали: голова райдержадміністрації Сергій Грачов та його заступник Денис Калінін, секретар Дніпрорудненської міської ради Ірина Ручка, начальник відділу освіти РДА Віталій Онищенко. Гості обговорювали перспективи будівництва нової їдальні, яка буде розрахована на 90 місць, з фінансовою допомогою спонсорів. Так, планується прибудувати їдальню до приміщення навчального закладу, аби дітям було зручно її відвідувати.

Окрім цього, Любов Семенівна влаштувала для гостей цікаву екскурсію по школі, а саме продемонструвала затишні класні кімнати (у деяких з них вже є сучасні парти), оновлений медичний пункт, комп’ютерний клас, спортзал, тощо. Приємно вразили деякі інновації у школі, розраховані для зручності та розвитку дітей, наприклад, «стоячі» парти, за якими діти можуть на уроці за бажанням стояти, а не сидіти; традиційний дзвінок тут замінили музикою, що дуже добре сприйняли учні, та багато іншого.

Політика школи головним чином направлена на збереження здоров’я дітей, адже ця потреба тут забезпечується шляхом використання широкого комплексу різних засобів фізичної культури, насичення повсякденного життя учнів різними рухливими вправами та заняттями у спортивних секціях. На базі школи функціонує і секція з дзюдо.

Після екскурсії та обговорення найважливіших питань школи, учнівське самоврядування навчального закладу влаштувало невеличку конференцію для гостей. Три групи учнів: «Лідер», «Літопис нашого життя» та «Журналіст» приготували цікаві питання для представників місцевої влади, відповіді на які вони обов’язково занесуть у історію своєї рідної школи та надрукують на сторінках свого видання – газети «Промінь».

Наостанок гості провели приємну бесіду з вчителями, на якій останні розповіли про школу та колектив, задавали присутнім найбільш хвилюючі питання, ділилися успіхами та досягненнями у роботі.

Сподіваємося, що всі питання навчального закладу будуть вирішені: діти отримають нову їдальню, у школі з’явиться безперервний доступ до Інтернет - мережі, а здоров’я школярів тільки зміцнюватиметься!

За матеріалами газети «Нова Таврія»

Четвер, 02 Лютого 2012 14:53

Переглядів: 1068


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області