ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 442063 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14487 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13873 разів

Освіта

Переглядів: 12463 разів

За підтримки Проекту ЄС/ПРООН запорізькі громади продовжують реалізовувати свої ініціативи

Заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук провів засідання координаційної ради з реалізації ІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Запорізькій області. В засіданні координаційної ради взяла участь заступник голови райдержадміністрації Т.Карєва.

Реалізація ІІ фази проекту розпочалася в липні минулого року. Координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Запорізькій області Олександр Рябий ознайомив учасників заходу з ходом втілення проекту, а також окреслив пріоритетні напрямки роботи у поточному році.

Наразі учасниками Проекту стали 9 районів - Бердянський, Гуляйпільський, Кам’янсько-Дніпровський, Куйбишевський, Новомиколаївський, Оріхівський, Пологівський, Приазовський, Якимівський. Також визначено ще три райони - репліканти – Веселівський, Василівський та Токмацький, які на рівних з іншими реалізовуватимуть свої ініціативи.

Офіційними членами створених громадських організацій стали вже понад 4,3 тисячі чоловік.

За словами О. Рябого, бюджет Проекту на 2012 – 2015 роки складає 8,5 млн. грн.. З них 4,25 млн. грн. складатимуть кошти ЄС/ПРООН, 0,950 млн.грн. має бути виділено з обласного бюджету, 0,425 млн..грн. - кошти територіальних громад та 2,875 млн.грн. нададуть місцеві бюджети та спонсори.

Протягом останніх двох місяців громади підготували 15 мікропроектів, 6 з них схвалено, 9 – відправлено на доопрацювання.

Ініціативи громад спрямовані переважно на відновлення вуличного освітлення, сільських водогонів, а також ремонт ФАПів, амбулаторій, сільських навчальних закладів.

- Найголовніше, чого ми досягли, співпрацюючи з Проектом – громади повірили у власні сили, у можливість якісно змінити умови проживання. Крім того, Проект об’єднав та спрямував зусилля обласної та місцевої влади, самих громад на досягнення конкретного результату, - зазначив Петро Гончарук. Посадовець висловив переконання, що якомога більше районів області мають стати партнерами Проекту.

У подальших планах Проекту - розвиток районних ресурсних центрів громад, затвердження та початок співфінансування мінімум 36 ініціатив громад – партнерів Проекту. Крім того, координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» повідомив, що в другій половині поточного року буде оголошено всеукраїнський конкурс між районними ресурсними центрами територій-учасниць Проекту, за підсумками якого понад 100 кращих районів отримають підтримку для своєї діяльності.

Управління у справах преси та інформації

Четвер, 02 Лютого 2012 14:47

Переглядів: 900


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області