ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Грудень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 458744 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14833 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14590 разів

Освіта

Переглядів: 12694 разів

Основні питання «Реалізацію завдань у сфері державної кадрової політики та розширення потенціалу діяльності райдержадміністрації»

15 грудня проведено засідання колегії районної державної адміністрації під головування Сергія Грачова. У засіданні колегії із 14 членів прийняли участь 12.

Окрім того, для участи у заході була запрошена Ольга Журба начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Запорізькій області, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, голови міських, селищної, сільських рад району, представники засобів масової інформації.

Ольга Журба проінформувала присутніх про стан дотримання у Василівській районній державній адміністрації вимог Закону України «Про державну службу», антикорупційного законодавства та інших нормативно-правових актів з питань проходження державної служби за підсумками проведеної перевірки.

Подякувала за оперативність та зазначила, що подобається, підхід райдержадміністрації спільного розгляду результатів усунення недоліків виявлених при проведенні перевірки та під час надання консультативно-методичної допомоги робочою групою підзвітнього управління.

Після чого, було заслухано звіти керівників апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та начальника управління Пенсійного фонду України в Василівському районі Запорізької області Людмили Цибульняк про усунення недоліків.

Інформація з зазначених питань членами колегії була прийнята до відома та використання в роботі.

Про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 15.12.2010 № 414 «Про реалізацію завдань у сфері державної кадрової політики, визначеними актами і дорученнями Президента України» доповів Вадим Давидков керівник апарату райдержадміністрації.

Відмітив, що реалізація кадрової політики в райдержадміністрації націлена на залучення на державну службу талановитої молоді, створення умов для успішної адаптації молоді в суспільстві, забезпечення можливості для її самореалізації, самовизначення, на формування у молоді об'єктивної самооцінки, позитивної життєвої орієнтації, на використання можливості молодіжного кадрового управлінського потенціалу на державній службі.

В той же час, відзначив, що низький рівень оплати праці державних службовців, а особливо молоді, стримує, в значній мірі, кількість бажаючих працювати на посадах державної служби, особливо з числа амбітних з високою професійною підготовкою молодих людей.

Незважаючи на це, керівництво райдержадміністрації і надалі відшукуватиме нові форми та методи залучення молоді до державної служби.

З четвертого порядку денного також проінформував Вадим Давидков щодо усунення недоліків виявлених за результатами вивчення ефективності здійснення контролю за виконанням Василівською районною державною адміністрацією завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації.

Повідомив, що протягом 2011 року стан виконавської дисципліни у райдержадміністрації знаходиться на належному рівні. Протягом звітного періоду з боку облдержадміністрації не відзначено порушень термінів надання інформацій на контрольні документи.

Користуючись нагодою, подякував всім спеціалістам, начальникам відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам територіальних органів виконавчої влади за плідну роботу.

Підкреслив, що з метою забезпечення своєчасного та безумовного виконання документів вищих органів влади і власних розпорядчих документів питання контрольної діяльності, виконавської дисципліни й надалі буде на особистому контролі керівництва райдержадміністрації.

Питання якому було приділено багато уваги це стан виконання пріоритетних напрямків роботи Василівської районної держаної адміністрації за підсумками 9 місяців 2011 року. З порушеного питання доповіла Тетяна Коваленко начальник управління економіки райдержадміністрації.

Сергієм Грачовим надано ряд протокольних доручень стосовно виконання до кінця поточного року всіх визначених напрямків роботи райдержадміністрації.

Наголосив і про персональну відповідальність за невиконання завдань.

По останньому питання порядку денного колегії «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, установах та організаціях району за підсумками контрольно-ревізійної роботи протягом 9 місяців 2011 року» доповіла Світлана Дребот заступник начальника контрольно-ревізійного відділу в Василівському районі.

Залишається не вирішеним питання усунення виявлених під час ревізії 2010 року порушень по Палацу культури «Гірник». Не відшкодовано незаконне витрачання бюджетних коштів на оплату комунальних послуг по переданих площах в оренду приватному підприємцю.

Цю ситуацію прокоментував Євгеній Матвєєв Дніпрорудненській міський голова. Господарським судом Запорізької області позовні заяви ПК «Гірник» щодо стягнення з орендарів донарахованих у ході ревізії сум відшкодування комунальних послуг не задоволено. Проте, контрольно-ревізійне відділення звернулося до Дніпрорудненської міської ради (власника майна) з проханням розглянути питання про притягнення до відповідальності директора ПК «Гірник».

Світлана Дребот зазначила, що на даний момент міською радою питання залишається невирішеним.

Голова Василівської районної ради Сергій Джуган звернувся до керівництва контрольно-ревізійного відділу запровадити проведення семінарів для бюджетних установ та організацій з питань надання необхідної практичної і методичної допомоги щодо фінансово-бюджетної діяльності, якщо це не суперечить чинному законодавству.

Наприкінці засідання Сергій Грачов підвів підсумки засідання колегії та подякував всім присутнім за плідну роботу!

Організаційний відділ апарату

райдержадміністрації

фото: редакція газети "Нова Таврія"

П'ятниця, 16 Грудня 2011 17:55

Переглядів: 1218


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області