ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Липень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 420373 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13993 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13370 разів

Освіта

Переглядів: 12100 разів

Залучення інвесторів для будівництва комплексу з добування та переробки марганцевої руди

Сьогодні в районній державній адміністрації відбулася зустріч керівництва району з китайською делегацією та представниками ТОВ «Будівельник-2007». У її ході було обговорено проект з будівництва цілісного комплексу з видобутку та переробки руди марганцю на території смт. Степногірськ Василівського району.

У зустрічі взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Грачов, його перший заступник Михайло Солопов, голова районної ради Сергій Джуган, з боку інвесторів – голова правління торговельно-промислової корпорації «Хунсін» Лі Силліан та представники корпорації, представники ТОВ «Будівельник-2007» та керівник проекту Валерій Коваленко.

Проект передбачає будівництво цілісного майнового комплексу з видобутку та переробки руди марганцю. На першому етапі планується налагодження роботи підприємства з видобутку руди марганцю в шахтах.

Перший етап будівництва розрахований на два роки, до роботи планується залучити 500 працівників, а при реалізації всього проекту буде створено 2418 нових робочих місць. Крім того, інвестори беруть на себе зобов’язання щодо розвитку інфраструктури території, на якій буде розташовуватися підприємство.

Сергій Грачов зазначив, що реалізація даного проекту приведе до створення нових робочих місць, з залученням не лише жителів смт. Степногірськ до виробництва, а і близько розташованих населених пунктів, а саме сіл Приморське, Кам'янське, міста Василівка та інші. При цьому це розвиток інфраструктури району, підвищення рівня життя людей. .

На прикінці зустрічі Сергій Грачов вручив гостям пам’ятні подарунки виготовленні майстрами Малобілозерської естетичної гімназії інтернату «Дивосвіт».

Вівторок, 06 Грудня 2011 13:06

Переглядів: 1219


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області