ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 478121 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 17409 разів

Освіта

Переглядів: 14109 разів

Владислав Садовничий розповів про своє життя та плани на майбутнє

 Які першочергові завдання ставить перед собою очільник виконавчої влади району? Як планує поліпшувати соціально-економічну та суспільно-політичну ситуацію в районній територіальній громаді у цей непростий для країни час?

— Владиславе Анатолійовичу, розкажіть коротко про себе: де народилися, вчилися, хто Ваші батьки?

— Народився я у 1977 році, в мальовничому селі Мала Білозерка, у звичайній сільській сім’ї. Батько, Анатолій Миколайович (на жаль, його вже немає) — з простих робітників, трудився водієм, а згодом займався сільгоспгосподарством. Мама, Тетяна Михайлівна, — все своє життя пропрацювала паспортисткою у Малобілозерській сільраді, там працює і нині. Нас у батьків двоє — я і сестра Ольга. Я закінчив Малобілозерську ЗОШ № 2 і поступив у радгосп-технікум "Перемога" на юридичне відділення. Після його закінчення продовжив навчання в Таврійському національному університеті імені В.І.Вернадського, де й отримав вищу юридичну освіту.

— Що Вас привело у політику? Яку політичну силу Ви підтримуєте?

— Життя саме диктує наступні кроки. Я з 1998 року на державній службі. Працював у Державній податковій інспекції. Як депутат Малобілозерської сільради постій-но стикаюся з проблемами життєдіяльності громади, знаю, які питання найбільш актуальні. А тому маю велике бажання допомогти змінити життя нашого району на краще і знаю, як це зробити. Я позапартійний, але повністю підтримую політику Президента і уряду. Сподіваюся, що, консолідувавши зусилля усіх гілок влади на місцях, ми разом будемо виконувати завдання, визначені Стратегією сталого розвитку "Україна-2020", впроваджуючи реформи, підвищуючи стандарти життя, забезпечуючи правові гарантії кожного громадянина.  І найперше — дбати про обороноздатність ра-йону і країни в цілому.

— Що, на вашу думку,  найважливіше на посаді?

— Не кидатися словами на вітер, робити реальні зміни, корисні справи для кожного, які будуть помітними на усіх рівнях. Громада чекає ефективності від влади. Важливо бути відкритим, не сидіти в чотирьох стінах кабінету за стосами паперів, а спілкуватися з людьми. Я, як і всі земляки, хочу змін на краще, а їх можливо добитися тільки у злагодженій співпраці.

Хочу звернутися до кожного жителя Василівщини: якщо у вас є інформація щодо корупційних дій будь-яких представників влади (міліції, прокуратури, сільської, міської ради, податкової тощо) чи, можливо, місяцями не вдається оформити документи, наприклад, на користування землею або підприємництво, щоб відкрито працювати — я готовий допомогти і почути кожного, вивчити будь-які конструктивні пропозиції, які допоможуть поліпшити життя у районі.

— У день, коли представляли громаді Василівщини нового керівника РДА, були й невдоволені Вашою кандидатурою. Вони відкрито, з плакатами в руках, заявили про це. Як Ви оцінюєте дану ситуацію? Вочевидь, буде нелегко працювати.

— Труднощів я не боюсь і цілком усвідомлюю, що все буде не безхмарно. А будь-яку критику сприймаю нормально, адже ми живемо у демократичному суспільстві. Єдине, що хотілося б у таких випадках почути, так це конкретні факти щодо тих чи інших звинувачень. У даному випадку невдоволені люди нічим не аргументували свій протест. Знаю, вони сподівалися побачити на цій посаді іншого кандидата, але Президент прийняв саме таке рішення. І, повірте, я пройшов чимало співбесід і перевірок на різних рівнях, аж до адміністрації Президента, перш ніж зайняти це місце.

— Які саме пріоритети визначили у роботі?

 — Їх декілька. Як я вже сказав, завдання номер один — це позбавлення корупційної складової на рівні всіх органів влади. Все повинно бути відверто, чесно, прозоро.  Ще одним важливим завданням є наповнення бюджету, робота  підприємств, підтримка сільськогосподарської галузі, одноосібників. Особлива увага — на сплату за користування землею. Адже це один з головних наповнювачів бюджету.

Відкритим залишається питання водопостачання району.  Його я беру під особистий контроль, як і проект по співпраці з китайською будівельною компанією, яка планує займатися видобутком марганцевої руди у Степногірську. Для жителів цього і прилеглих населених пунктів - це нові робочі місця і інші соціальні блага.

Важливим є і питання благоустрою району. Міста і села повинні бути чистим, дороги — відремонтовані, вулиці — зелені і доглянуті. Мають стабільно працювати школи, дитсадочки, клуби та лікувальні заклади. Я побуваю у кожній територіальній громаді, ознайомлюся з проблемами кожного населеного пункту, зустрінуся з його жителями, і ми разом будемо вирішувати проблеми.

— Вирішити проблеми можна при стабільному  фінансуванні. А як же з дефіцитом коштів?

— Для того я сюди і призначений, щоб знаходити ці шляхи, залучати інвесторів, доводити в області і в Києві, що на окремі проекти потрібне додаткове фінансування.

— Кожен керівник   підбирає собі команду, з якою працюватиме. Ви вже визначилися з кадровим питанням? Хто буде Вам допомагати, радити?

— Мій головний принцип у формуванні робочої команди — професіоналізм. Якщо людина належним чином виконує покладені на неї обов’язки і дійсно вирішує поставлені завдання, а не робить вигляд, — вона продовжить працювати. З тими, хто не бажає ефективно трудитися, будемо прощатися. Однією з головних моїх вимог до працівників органів державної влади є поважне і ввічливе ставлення до будь-якої людини, яка звернулася зі своїм питанням. Не потерплю формалізму і бюрократизму. Крім того, я маю намір створити актив району з представників різних сфер діяльності, які бачать конкретні перспективи розвитку регіону і знають, як їх реалізувати. Треба налагодити роботу так, щоб жителі Василівщини відчували, що районна влада працює на благо людей.

— Розкажіть про свою родину — дружину, сина, доньку. Як вони сприйняли Ваше призначення на цю посаду?

— Ми з сім’єю живемо у Малій Білозерці. Дружина Олена завідує там же Будинком творчості. Вона завжди підтримує мене. А після  мого призначення на посаду нашим спільним на двох почуттям стало почуття відповідальності. Я усвідомлюю, який вантаж взяв на свої плечі і знаю, що за її підтримки буде легше. Син Ярослав навчається в четвертому класі у тій же школі, що і я колись — у Малобілозерській ЗОШ № 2. Донечці Саші лише два з половиною роки. Через зайнятість на роботі іноді доводиться менше, ніж хотілося б, приділяти часу своїм рідним, але вони все розуміють. І я їм за це вдячний.

Моя сім’я впевнена, що Василівський район буде процвітаючим, перспективним і стабільним. І я докладу для цього максимум зусиль!

Четвер, 28 Травня 2015 15:31

Переглядів: 1681


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області