ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Квітень 2019 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 318269 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 11909 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 10752 разів

Освіта

Переглядів: 10483 разів

Владислав Садовничий розповів про своє життя та плани на майбутнє

 Які першочергові завдання ставить перед собою очільник виконавчої влади району? Як планує поліпшувати соціально-економічну та суспільно-політичну ситуацію в районній територіальній громаді у цей непростий для країни час?

— Владиславе Анатолійовичу, розкажіть коротко про себе: де народилися, вчилися, хто Ваші батьки?

— Народився я у 1977 році, в мальовничому селі Мала Білозерка, у звичайній сільській сім’ї. Батько, Анатолій Миколайович (на жаль, його вже немає) — з простих робітників, трудився водієм, а згодом займався сільгоспгосподарством. Мама, Тетяна Михайлівна, — все своє життя пропрацювала паспортисткою у Малобілозерській сільраді, там працює і нині. Нас у батьків двоє — я і сестра Ольга. Я закінчив Малобілозерську ЗОШ № 2 і поступив у радгосп-технікум "Перемога" на юридичне відділення. Після його закінчення продовжив навчання в Таврійському національному університеті імені В.І.Вернадського, де й отримав вищу юридичну освіту.

— Що Вас привело у політику? Яку політичну силу Ви підтримуєте?

— Життя саме диктує наступні кроки. Я з 1998 року на державній службі. Працював у Державній податковій інспекції. Як депутат Малобілозерської сільради постій-но стикаюся з проблемами життєдіяльності громади, знаю, які питання найбільш актуальні. А тому маю велике бажання допомогти змінити життя нашого району на краще і знаю, як це зробити. Я позапартійний, але повністю підтримую політику Президента і уряду. Сподіваюся, що, консолідувавши зусилля усіх гілок влади на місцях, ми разом будемо виконувати завдання, визначені Стратегією сталого розвитку "Україна-2020", впроваджуючи реформи, підвищуючи стандарти життя, забезпечуючи правові гарантії кожного громадянина.  І найперше — дбати про обороноздатність ра-йону і країни в цілому.

— Що, на вашу думку,  найважливіше на посаді?

— Не кидатися словами на вітер, робити реальні зміни, корисні справи для кожного, які будуть помітними на усіх рівнях. Громада чекає ефективності від влади. Важливо бути відкритим, не сидіти в чотирьох стінах кабінету за стосами паперів, а спілкуватися з людьми. Я, як і всі земляки, хочу змін на краще, а їх можливо добитися тільки у злагодженій співпраці.

Хочу звернутися до кожного жителя Василівщини: якщо у вас є інформація щодо корупційних дій будь-яких представників влади (міліції, прокуратури, сільської, міської ради, податкової тощо) чи, можливо, місяцями не вдається оформити документи, наприклад, на користування землею або підприємництво, щоб відкрито працювати — я готовий допомогти і почути кожного, вивчити будь-які конструктивні пропозиції, які допоможуть поліпшити життя у районі.

— У день, коли представляли громаді Василівщини нового керівника РДА, були й невдоволені Вашою кандидатурою. Вони відкрито, з плакатами в руках, заявили про це. Як Ви оцінюєте дану ситуацію? Вочевидь, буде нелегко працювати.

— Труднощів я не боюсь і цілком усвідомлюю, що все буде не безхмарно. А будь-яку критику сприймаю нормально, адже ми живемо у демократичному суспільстві. Єдине, що хотілося б у таких випадках почути, так це конкретні факти щодо тих чи інших звинувачень. У даному випадку невдоволені люди нічим не аргументували свій протест. Знаю, вони сподівалися побачити на цій посаді іншого кандидата, але Президент прийняв саме таке рішення. І, повірте, я пройшов чимало співбесід і перевірок на різних рівнях, аж до адміністрації Президента, перш ніж зайняти це місце.

— Які саме пріоритети визначили у роботі?

 — Їх декілька. Як я вже сказав, завдання номер один — це позбавлення корупційної складової на рівні всіх органів влади. Все повинно бути відверто, чесно, прозоро.  Ще одним важливим завданням є наповнення бюджету, робота  підприємств, підтримка сільськогосподарської галузі, одноосібників. Особлива увага — на сплату за користування землею. Адже це один з головних наповнювачів бюджету.

Відкритим залишається питання водопостачання району.  Його я беру під особистий контроль, як і проект по співпраці з китайською будівельною компанією, яка планує займатися видобутком марганцевої руди у Степногірську. Для жителів цього і прилеглих населених пунктів - це нові робочі місця і інші соціальні блага.

Важливим є і питання благоустрою району. Міста і села повинні бути чистим, дороги — відремонтовані, вулиці — зелені і доглянуті. Мають стабільно працювати школи, дитсадочки, клуби та лікувальні заклади. Я побуваю у кожній територіальній громаді, ознайомлюся з проблемами кожного населеного пункту, зустрінуся з його жителями, і ми разом будемо вирішувати проблеми.

— Вирішити проблеми можна при стабільному  фінансуванні. А як же з дефіцитом коштів?

— Для того я сюди і призначений, щоб знаходити ці шляхи, залучати інвесторів, доводити в області і в Києві, що на окремі проекти потрібне додаткове фінансування.

— Кожен керівник   підбирає собі команду, з якою працюватиме. Ви вже визначилися з кадровим питанням? Хто буде Вам допомагати, радити?

— Мій головний принцип у формуванні робочої команди — професіоналізм. Якщо людина належним чином виконує покладені на неї обов’язки і дійсно вирішує поставлені завдання, а не робить вигляд, — вона продовжить працювати. З тими, хто не бажає ефективно трудитися, будемо прощатися. Однією з головних моїх вимог до працівників органів державної влади є поважне і ввічливе ставлення до будь-якої людини, яка звернулася зі своїм питанням. Не потерплю формалізму і бюрократизму. Крім того, я маю намір створити актив району з представників різних сфер діяльності, які бачать конкретні перспективи розвитку регіону і знають, як їх реалізувати. Треба налагодити роботу так, щоб жителі Василівщини відчували, що районна влада працює на благо людей.

— Розкажіть про свою родину — дружину, сина, доньку. Як вони сприйняли Ваше призначення на цю посаду?

— Ми з сім’єю живемо у Малій Білозерці. Дружина Олена завідує там же Будинком творчості. Вона завжди підтримує мене. А після  мого призначення на посаду нашим спільним на двох почуттям стало почуття відповідальності. Я усвідомлюю, який вантаж взяв на свої плечі і знаю, що за її підтримки буде легше. Син Ярослав навчається в четвертому класі у тій же школі, що і я колись — у Малобілозерській ЗОШ № 2. Донечці Саші лише два з половиною роки. Через зайнятість на роботі іноді доводиться менше, ніж хотілося б, приділяти часу своїм рідним, але вони все розуміють. І я їм за це вдячний.

Моя сім’я впевнена, що Василівський район буде процвітаючим, перспективним і стабільним. І я докладу для цього максимум зусиль!

Четвер, 28 Травня 2015 15:31

Переглядів: 1157


Поділитися:

ПРО ГОЛОВНЕ

Звіт начальника поліції Василівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області.rar

Схема формування екологічної мережі Василівського району.doc

ЗаяваПро_стратегічну_екологічну_оцінку.doc

полігон ТПВ ZAP-DP 1.pdf

3 Детальний план полігону Model (1).pdf

До уваги зміни в земельному законодавстві.doc

До уваги педагогічних працівників спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.docx

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 24.05.2018№178.doc

Про новий механізм отримання технічних засобів реабілітації.doc

План графік ПТЛ на І півріччя 2018.doc

Вшанування Героїв України

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

Про професійну реабілітацію інвалідів (Інвалідів АТО)

Інформація для мешканців району про оповіщення НС

Процес відведення державних сільгоспземель має стати комфортним і зрозумілим для кожного громадянина

Інформація для громадян України, які приїздять до Василівського району з АР Крим, м_Севастополь, Луганської та Донецької обл

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

Декларація нова

ЗРАЗОК заповнення заяви та декларації на субсидію

Путівки в санаторій для учасників АТО

Про роботу КЗ «Запорізький обласний центр соціально психологічної допомоги» Запорізької обласної ради.doc

Чого чекати від громад

Рахунки благодійних внесків для внутрішньо переміщеніх осіб

Про зміни до порядку надання субсидії з травня 2017.doc

Інструкція заповнення заяви і декларації

РОЗПОРЯДЖЕННЯ по СПОСТЕРЕЖНІЙ КОМІСІЇ.rtf

 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯпри ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Усадьба Попова
Відкритий Уряд
Кращий державний службовець
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Управління житлово-комунального
 господарства Запорізької облдержадміністрації
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області