ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 346997 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12574 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11779 разів

Освіта

Переглядів: 10942 разів

Шановні мешканці Василівського району зверніть вашу увагу!

Відповідно до наказу начальника цивільного захисту Запорізької області – голови обласної державної адміністрації від 03.09.2014 № 10 «Про організацію і проведення спеціального навчання щодо захисту населення області» 11 вересня 2014 року буде проведено спеціальне навчання щодо цивільного захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру, згідно якого:

- з 11.00 год. до 11.30 год. проводиться практичне включення сирен, перехоплення сигналів радіо («Українське радіо-1»), та телебачення («ПЕРШИЙ», «1+1», «НТН»), інформування населення про сигнали оповіщення;

- з 11.30 год. до 12.00 год. після проходження перевірочного сигналу по гучномовцях проводиться інформація населенню по учбовому сигналу «Повітряна тривога».

Просимо мешканців Василівського району зберігати спокій та не панікувати.

Головний спосіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення по мережі провідного мовлення (через квартири і зовнішні гучномовці), а також через мережі радіомовних станцій і телебачення, пересувні автомобілі, оснащені гучномовцями.

Для привернення уваги населення в екстремальних випадках перед передачею інформації включаються сирени та інші сигнальні засоби.

ЗАПАМЯТАЙТЕ! СИРЕНА І ПЕРЕРИВІСТІ ГУДКИ ІНШИХ СИГНАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ОЗНАЧАЮТЬ СИГНАЛ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор (канали «Перший», «1+1», «НТН») і слухайте повідомлення центральних та місцевих органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів з питань надзвичайних ситуацій.

На кожний випадок надзвичайних ситуацій підготовлено варіанти повідомлень на можливі надзвичайні ситуації.

Після подачі звукових сигналів (сирени, гудки тощо) передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію.

Вислухавши повідомлення кожний громадянин повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками.

ПОВІДОМЛЕННЯ ВКЛЮЧАЄ: інформацію про надзвичайну ситуацію, місце і час виникнення надзвичайної ситуації, територію (райони, масиви, вулиці, будинки тощо), яка потрапляє в осередки (зони) ураження, порядок дій при надзвичайних ситуаціях, інша інформація.

КОЖНИЙ ГРОМАДЯНИН, який знаходиться на роботі, повинен виконувати всі розпорядження керівника цивільного захисту суб’єкта господарської діяльності у відповідності з планом цивільного захисту, а також приймати участь у проведенні аварійно-рятувальних робіт у складі формувань або за вказівками органів управління цивільного захисту.

ЯКЩО ГРОМАДЯНИН ЗНАХОДИТЬСЯ ВДОМА, при виникненні надзвичайних ситуацій, він повинен:

- тримати вдома постійно включеними радіоприймач та телевізор для того, щоб слухати розпорядження і вказівки центральних та місцевих органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів з питань надзвичайних ситуацій;

-  повідомити про отриману інформацію сусідів;

- постійно тримати при собі засоби індивідуального захисту, а також медичну аптечку, документи (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, свідоцтво про народження дітей, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інше), гроші, засоби зв’язку, предмети особистої гігієни, запас їжі та води;

- провести у квартирі (домі) протипожежні профілактичні заходи (виключити газ, водопостачання, електропостачання та інше), підвищити захисні властивості квартири: зачинити вікна, ущільнити їх;

- знати місце найближчого укриття (підвальне приміщення, паркінг тощо), де можна укритися.

ЯКЩО СИГНАЛ ЗАСТАВ ВАС У ТРАНСПОРТІ, ГРОМАДСЬКОМУ МІСЦІ  (магазині, на ринку тощо) негайно уважно і спокійно вислухати повідомлення, визначитись, де поблизу знаходиться укриття і, як найшвидше добратися і укритися в ньому, а якщо є час, якнайшвидше добратися до дому і діяти у відповідності з отриманими вказівками.

АДРЕСУ ВАШОГО УКРИТТЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ТА НОМЕР ТЕЛЕФОНУ «ГАРЯЧОЇ» ЛІНІЇ ВИ МОЖЕТЕ УТОЧНИТИ НА САЙТАХ МІСЬКИХ, СЕЛИЩНОЇ ТА СІЛЬСЬКИХ РАДАХ РАЙОНУ, АБО БЕЗПОСЕРЕДНЬО В ЦИХ УСТАНОВАХ (довідкові телефони: Василівська міська рада – 7-20-43 (Давидков Вадім Анатолійович); Дніпрорудненська міська рада – 7-61-25 (Здор Віталій Анатолійович); Степногірська селищна рада – 58-4-30 (Ніколенко Катерина Миколаївна); Балківська сільська рада - 53-9-71; Верхньокриничанська сільська рада - 51-5-16; Кам’янська сільська рада - 56-2-67;Лугівська сільська рада - 56-6-45; Малобілозерська сільська рада - 54-3-45, 54-7-45; Орлянська сільська рада - 52-3-88; Приморська сільська рада - 56-4-82; Підгірненська сільська рада - 55-2-51; П’ятихатська сільська рада - 55-7-40; Скельківська сільська рада -    59-7-17; Широківська сільська рада - 55-5-36.

За додатковою інформацією звертайтесь до відділу з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації по телефону 4-25-51

 

Перелік захисних споруд ЦЗ на території району

Перелік найпростіших укритів підвалів від НС на території раойну

Порядок підготовки підвалів

Вівторок, 09 Вересня 2014 09:01

Переглядів: 2531


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області