ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Березень 2021 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 467473 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 15638 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 15356 разів

Освіта

Переглядів: 13088 разів

Питання забезпечення життєдіяльності району на постійному контролі

Сьогодні голова райдержадміністрації Сергій Джуган провів щотижневу оперативну нараду за участю заступників голови, начальників відділів апарату та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників районної ради та керуючим складом керівників сфери охорони здоров'я.

 

Керівник району зупинився на виконанні доручень наданих на попередній оперативній нараді, а саме заборгованості по заробітній платі, цінам на сільськогосподарську продукцію. Акцентував увагу на контролі за температурним режимом у ЗНЗ та ДНЗ району, підвозу дітей, моніторингу забезпечення шкільних котелень необхідним вугіллям.

        

Заслухали заступника голови райдержадміністрації Любов Ханенко  яка повідомила, що заборгованість по заробітній платі у районі залишається на рівні минулого року, а саме на ЗАТ «Стептехсервіс» - на суму 277,1 тис. грн.  Райдержадміністрацією підготовлено та направлено лист директору даного підприємства щодо обґрунтованості нарахування заробітної плати працівникам. Окрім того, до облдержадміністрації направлено пакет документів для розгляду на обласній комісії з погашення заборгованості по заробітній платі питання по ЗАТ «Стептехсервіс».

        

Перший заступник голови Михайло Солопов поінформував, що триває робота по виготовленню проектної документації на ремонт доріг та інших об’єктів реконструкції у 2014 році. Акцентував увагу, що проектно-кошторисна документація на об’єкти поточного року  вже готова на 89 %.

         Звернув увагу на необхідність отримати висновку на проект теплових насосів Степногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів у ДП «Спеціалізована державна експертна організація – центральна служба Українська державна будівельна експертиза».

 

Як повідомила в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту  Тетяна Сергєєва підвіз дітей до ЗНЗ району здійснюється згідно плану, збоїв на сьогоднішній день немає. Постійно здійснюється моніторинг температурного режиму у школах, дані подаються у Василівську СЕС.

Сергій Джуган в ході проведення оперативної наради доручив заступнику голови райдержадміністрації Любов Ханенко контролювати процес відвідування учнів та температурного режиму у ЗНЗ району. У разі зниження температурного режиму, нижче мінімального рівня санітарних норм, отримати персональні пояснення керівників навчальних закладів. 

 

Володимир Кіндрат начальник РС ГУДСНС України в Запорізькій області прозвітував про події минулого тижня. Зазначив, що не дивлячись на постійні профілактичні заходи щодо попередження риболовлі на льоду люди не перестають рибалити, чим завдають шкоди своєму здоров’ю та призводять до матеріальних збитків рятувальних служб. Внаслідок чого Василівським РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області планується провести рейд вздовж берегової лінії Каховського водосховища. 

 

Підводячи  підсумки наради за результатами обговорення питань голова райдержадміністрації надав низку доручень. 

Понеділок, 10 Лютого 2014 14:34

Переглядів: 584


Поділитися:

ОБ’ЯВИ РДА З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області