ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Грудень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 458292 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14820 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14559 разів

Освіта

Переглядів: 12690 разів

Об’єктам соціальної сфери - особлива увага


Перший заступник голови Василівської райдержадміністрації Михайло Солопов провів нараду з питань визначення переліку об’єктів, які будуть фінансуватися за рахунок коштів на фінансування заходів соціально – економічної компенсації ризику населення, яке проживає в зоні спостереження, у 2014 році. В нараді взяли участь керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, закладів соціальної сфери на території Балківської сільської та Дніпрорудненської міської рад, ЗМІ.

 

Відкриваючи нараду, Михайло Солопов наголосив на важливості даного питання.
- Саме від районної влади залежить реалізація важливих соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича. Тому проведення ремонтно - будівельних робіт на об’єктах соціально-культурної сфери є на сьогодні нашим пріоритетом - зазначив посадовець.

 

Детально було проаналізовано перелік соціально значимих об’єктів та стан готовності проектно – кошторисної документації по ним. Присутніх ознайомили з найважливішими об’єктами з будівництва, реконструкції, капітального ремонту, які пропонуються для фінансування за рахунок «атомних» коштів в поточному році. Зокрема, в 2014 році буде виділено 3660 тис. грн. на проведення капітальних ремонтів Балківської ЗОШ І-ІІІ ст., спортивної зали Дніпрорудненської гімназії «Софія», Балківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини; ремонту ліфтового господарства Дніпрорудненської міської лікарні (хірургічний та головний корпуси), дороги до дитячого садочка «Сонечко» (с. Балки).

 

Серед об’єктів – ремонт покрівлі інфекційного відділення Дніпрорудненської міської лікарні, стоматологічної поліклініки, музичної школи, головного корпусу Дніпрорудненської міської лікарні (амбулаторія сімейної медицини), ремонт дороги по вул. Леніна та інші.

 

Учасники наради визначили перелік першочергових об’єктів для будівництва та реконструкції в 2014 році, розробили алгоритм взаємодії між всіма учасниками робіт.

 

Підводячи підсумки, Михайло Солопов підкреслив, що і замовникам, і підрядним організаціям потрібно докласти максимум зусиль, щоб всі заплановані роботи провести вчасно та якісно.

 

 

 

Сектор внутрішньої політики апарату РДА

 

 

Четвер, 30 Січня 2014 08:31

Переглядів: 645


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області