ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Грудень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 458233 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14820 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14559 разів

Освіта

Переглядів: 12690 разів

Зимова риболовля завжди ризик для життя

26 січня на Каховському водосховищі напроти села Верхня Криниця, пообіді, вітром відірвало частину криги, на якій знаходились  3 рибалки. По даному факту від жителя с. Верхня Криниця надійшов дзвінок  до 15-ДПРЧ м. Василівка.

Відразу були вжиті заходи щодо порятунку людей. До операції також підключилися працівники приватного риболовецького  господарства С.І. Марінова — Сергій Галичиновський та Михайло Вертегел, які організували порятунок рибалок на човні "Крим". Менш ніж за 2 години потерпілих доставили на берег. На щастя, медичної допомоги вони не потребували.

Відділ з питань цивільного захисту населення нагадує мешканцям та гостям Василівського району про небезпеку виходу на лід. У разі виникнення загрози здоров'ю та життю людей  на водних об'єктах негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером "101".

Улюбленим видом відпочинку багатьох людей є зимова риболовля. Але вона дуже небезпечна, і завжди несе ризик для життя.

Взимку починати вилов можна при товщині льоду не менше 5-6 см за сухої, морозної погоди. Вирушаючи на риболовлю, треба обов'язково мати при собі 15-20 м міцної мотузки з тягарцем в 400-500 г на одному кінці. У разі потреби його легко можна закинути в ополонку, куди шубовснув ваш сусід.

Щоб уникнути неприємних "сюрпризів" на зимовій риболовлі, необхідно обережно пересуватися на льоду. Якщо ж лід не витримав і ви провалилися, ні в якому разі не панікуйте. Пам'ятайте, що людина може протриматися у крижаній воді до 10 хвилин, потім починаються судоми. Вхопіться за край ополонки і кличте на допомогу. Якщо поруч нікого немає, вибирайтесь на лід самотужки. Для цього намагайтеся закинути одну ногу на лід, далі підтягнутись руками і перевернутися на лід. Після чого у жодному разі не вставайте, перекочуйтеся в безпечне місце. Якщо поруч нікого немає, швидко вилийте воду з взуття і рухайтеся до населеного пункту чи дороги.

Пам'ятайте основні правила безпеки. Не можна: пробивати поряд багато лунок;  збиратися великими групами; пробивати лунки на переправах; ловити рибу біля промоїн, а також потрібно завжди мати з собою мотузку довжиною 12 - 15 м.

Якщо у вас на очах під лід провалилась людина, то: негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером телефону "101"; кричіть, що ви йдете на допомогу; наближайтесь до ополонки поповзом, широко розкинувши руки; підкладіть під себе лижі, дошку, фанеру; не підповзаючи до самого краю ополонки, подайте потерпілому палицю, лижу, шарф, мотузку, санки чи щось подібне і витягніть його на лід; витягнувши потерпілого на лід, разом із ним поповзом повертайтесь назад. Після чого якнайшвидше укрийте його і доставте в тепле місце, розітріть, переодягніть і напоїть чаєм.

 

 

Відділ з питань цивільного

захисту населення 

Середа, 29 Січня 2014 14:20

Переглядів: 576


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області